Oto 4 najbardziej złośliwe znaki zodiaku. Zrobią wszystko, żeby ci dogryźć!

Zuzanna Morska 30.04.2020
Kobiety plotkują
Fotografia: Shutterstock

Uwielbiają rzucać kąśliwe uwagi, nie przejmują się wrażliwością innych i ciągle knują intrygi. Oto 4 najbardziej złośliwe znaki zodiaku!

Z pewnością macie w swoim otoczeniu osoby, które są szczere aż do bólu. Najczęściej nie przejmują się uczuciami innych, tylko rzucają to, co im ślina na język przyniesie. W dodatku lubią rzucać kąśliwe uwagi i dogryzać.

Wiedzieliście, że posiadanie takich cech może zależeć od znaku zodiaku? Niektóre znaki są bardzo złośliwe. A które najbardziej? Zobaczcie!

4 złośliwe znaki zodiaku

Poniżej przedstawiamy wa m 4 złośliwe znaki zodiaku. Z nimi lepiej nie zadzierać, bo nie zostawią na was suchej nitki i zrobią wszystko, aby się zemścić.

Bliźnięta

Osoby pod tego znaku zodiaku to prawdziwi mistrzowie ciętej riposty. Uwielbiają dyskusje, w których wygrywają bitwę na słowa. Uwielbiają rzucać niewybredne uwagi pod adresem innych i w dodatku robią to bardzo szybko. Uwielbiają przedrzeźniać innych, obrażać innych i robią to niezwykle celnie. Z nimi lepiej nie zadzierać.

Rak

Rak to przede wszystkim pamiętliwy znak zodiaku. Jeżeli raz mu się naraziłeś, lepiej nie pokazuj mu się na oczy. Osoby spod tego znaku zodiaku bardzo biorą do siebie to, co mówi się pod ich adresem. Jeśli im się to nie spodoba, zrobią wszystko, aby się zemścić. Są bardzo złośliwe i w dodatku agresywne.

Panna

Panna jest niezwykle krytycznym znakiem zodiaku. Wszystko musi być po jej myśli, wszystko też wie najlepiej. Nie zgadzasz się z nią? Spodziewaj się najgorszego. Z pewnością zrobi wszystko, aby uprzykrzyć ci życie. W dodatku zadba o to, aby zniszczyć twoją reputację i nastawi przeciwko tobie twoich bliskich. Panna to też ten znak zodiaku, który za plecami przyklei ci łatkę, którą ciężko będzie ci zerwać.

Ryby

Osoby spod tego znaku są bardzo zazdrosne o różne rzeczy. Jeżeli komuś powodzi się lepiej niż im lub osiągną sukces w jakiejś dziedzinie, trafiają na "czarną listę" Ryb. Ryby uwielbiają rzucać drobne złośliwości, ale to, co w jakikolwiek sposób je broni, to fakt, że często później mają wyrzuty sumienia.

Jesteście w tej grupie znaków zodiaku? A może znacie takie osoby?

Zastanawiałeś się kiedyś, co mówi o tobie twoja fryzura? Koniecznie sprawdź!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów