Te 3 znaki zodiaku szpiegują swoich partnerów! Zobacz, czy twoja ukochana osoba jest na tej liście

Wróżka Katerina 08.05.2020
Podejrzliwa para
Fotografia: Shutterstock

To właśnie osoby spod tych znaków zodiaku podejrzewają swojego partnera o najgorsze rzeczy. Czy jesteś w tej grupie? A może znajduje się tutaj twoja druga połówka?

Wygląda na to, że znak zodiaku może powiedzieć o nas naprawdę dużo - zdradza wiele cech naszych charakterów. Jedne znaki zodiaku są bardziej przebojowo, inne wolą spokój i stabilizację. Jedne nie znoszą samotności, a inne wręcz przeciwnie - stronią od ludzi.

A jak to jest z podejrzliwością? Otóż istnieją znaki zodiaku, które zakładają czarne scenariusze, jeśli chodzi o drugą osobę. Są one podejrzliwe i potrafią szpiegować swojego partnera! Które z nich przejawiają najwięcej takich zachowań?

3 znaki zodiaku, które szpiegują partnerów

Wśród 12 znaków zodiaku są tylko 3 takie, które są niezwykle podejrzliwe wobec swoich ukochanych. Podejrzewają partnerów o złe rzeczy i nie odpuszczą zanim nie sprawdzą, czy druga osoba jest wobec nich lojalna? Które znaki zodiaku szpiegują swoich partnerów?

Tego typu badanie przeprowadził portal PsychoticWorld.com. To właśnie tutejsi eksperci przeanalizowali zachowania i odpowiedzi aż 2 tysięcy ankietowanych. Zapytali oni, czy kiedykolwiek szpiegowali partnerów, przeglądali ich telefony czy nawet zdarzyło się im śledzić swoją drugą połówkę. Które znaki są tymi podejrzliwymi? Wynik jest jednoznaczny.

Ryby

Ryby są bardzo wrażliwe. Osoby spod tego znaku zodiaku nie czują się pewnie we własnej skórze i długo pracują nad tym, aby zobaczyć swoją własną wartość. Piekielnie też boją się zdrady i to sprawia, że są podejrzliwi wobec swoich partnerów.

Rak

To kolejny znak zodiaku, który dokładnie analizuje zachowania swojej drugiej połówki. Za każdym razem kiedy ukochany Raka odbiera telefon, dostaje później dziesięć pytań dotyczących tego, kto dzwonił i po co.

Lew

To najbardziej podejrzliwy znak zodiaku. Zodiakalny Lwy zrobią wszystko, aby przeskanować swojego partnera pod kątem tego, co robi i czy przypadkiem nie dopuszcza się zdrady.

Czy na tej liście znalazł się wasz znak zodiaku? A może waszej drugiej połówki?

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!   

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów