3 znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie. Czy masz predyspozycje do bycia władcą?

Wróżka Katerina 02.01.2019 AKTUALIZACJA: 20.11.2019
Na szachownicy stoi czarny król i królowa.
Fotografia: Shutterstock

Sprawdź, czy twój znak zodiaku znalazł się na tej liście.

Każdy z nas zna kogoś, kto ma władczy charakter. Niektórzy bez problemu wchodzą w rolę lidera i czerpią z tego radość. Jednak tron nie jest przeznaczony dla wszystkich. Wpływ na jego zdobycie ma nie tylko nasze wychowanie, charakter i otoczenie, ale także data urodzenia. 

Znaki zodiaku, które są urodzonymi monarchami

Lew

Osoby spod znaku lwa wręcz kochają władzę. Swój władczy charakter lew pokazuje wszędzie, gdzie się pojawi. Dodatkowo uwielbia być adorowany - wysokie stanowiska są więc konieczne do osiągnięcia szczęścia. Należy jednak pamiętać, że zodiakalne lwy mogą pokazać swoje "pazury" - nie warto wchodzić im w drogę. 

Waga

Waga to idealna kandydatka na tytuł idealnego monarchy - jest dobrze zorganizowana, poukładana i ceni sobie sprawiedliwość. Jej mocna strona to także dokładnie opracowana strategia. Osoby spod tego znaku zawsze szukają najlepszych rozwiązań - wszystko dla dobra swojego i swoich podwładnych. 

Koziorożec 

Zodiakalny koziorożec wyróżnia się na tle innych znaków zodiaku swoją wysoką ambicją. Nie waha się przy podejmowaniu trudnych decyzji i zawsze osiąga założone sobie wcześniej cele. Osoby spod tego znaku zodiaku mają jeszcze inne cechy, które są ważne dla przywódcy - wyrozumiałość, lojalność i opiekuńczość. 

Zobacz także: 4 najokrutniejsze znaki zodiaku. Trzymaj się od nich z daleka!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Osoby spod niektórych znaków zodiaku są uważane za najgorszych kochanków. Sprawdź, z kim nie zaznasz radości w sypialni! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów