Ten jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie. Teraz przepowiada coś jeszcze gorszego!

Julia Pandecka 05.08.2020
Liban: wybuch w Bejrucie - policjant na tle dymu
Fotografia: AP/Associated Press/East News (zdjęcie poglądowe)

Wybuch w Bejrucie zaskoczył wszystkich, ale ten jasnowidz go przewidział. Teraz Wojciech Glanc mówi, że czeka nas coś gorszego.

Wiele osób uważa, że 2020 rok nie odpuszcza. Poza koronawirusem wydarzyło się też wiele innych tragedii. Wczoraj w Bejrucie doszło do wybuchu, wskutek czego wiele osób straciło życie, a tysiące zostało rannych. Okazuje się, że tym samym spełniają się wizje przewidujących przyszłość. Jeden z polskich jasnowidzów, Wojciech Glanc, na swoim koncie w serwisie YouTube, ogłosił, że jego wizja dotycząca wielkiego wybuchu właśnie się spełnia. Teraz przewiduje coś jeszcze gorszego.

Zobacz także: Wielkie miasto spłonie?! Jackowski miał nagłą przepowiednię! "To coś wydarzy się niebawem"

Wojciech Glanc przewidział wybuch w Bejrucie. Czeka nas coś gorszego!

Jasnowidz 1 sierpnia udostępnił transmisję, w której opowiadał o swojej wizji. Mówił w niej o potężnym wybuchu w jakiejś stolicy.

Jak się okazuje, teraz jego słowa miały się spełnić właśnie w Bejrucie. 

Niestety jest mi bardzo przykro powiedzieć, że moja przepowiednia niestety się sprawdziła - powiedział w najnowszym nagraniu.

Dalej niestety opowiedział o swoich odczuciach. Jasnowidz ma wrażenie, że ten wybuch nie jest końcem katastrof, które będą miały miejsce w najbliższym czasie. 

To nie jest jeszcze koniec. (...) Niestety z tego się wywiąże troszeczkę więcej problemów tego typu. To nie jest pierwszy i to nie jest ostatni wybuch. (...) Nie wydaje mi się, żeby to był naturalny wybuch - dodał na temat Bejrutu. 

Internauci w komentarzach dziękuję jasnowidzowi za prawdę, którą przekazuje. Niektórzy piszą nawet, że przechodzą im ciarki po plecach. Trzeba przyznać, że jego wizja brzmi przerażająco.

Zobacz także: Jackowski ma przerażającą wizję! "Światu zagraża poważna wojna"

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po roku od tragedii.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów