Tarot tygodniowy na 19-26.10 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 16.10.2020
tarot
Fotografia: Shutterstock

Karta tarota dla twojego znaku na kolejny miesiąc podpowie, co teraz będzie dla ciebie ważne. Potraktuj ją jako wskazówkę mówiącą, gdzie teraz powinieneś skierować swoje przemyślenia. Który obszar życia będzie miał największe znaczenie dla poszczególnych znaków? Tarot na tydzień 28.09-5.10 2020 wszystko wam wyjaśni!

Która spośród Wielkich Arkan jest ci teraz przypisana i co to oznacza? Dowiedz się, jak postępować w tym miesiącu, żeby mieć z tego największe korzyści. Znajdź kartę, która wróży na ten miesiąc przyszłość dla twojego znaku!

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Tarot tygodniowy - Baran

Baran - twoja karta tarota to SĄD OSTATECZNY. Przyszedł czas na podsumowanie wszystkiego, co działo się w ostatnich tygodniach twojego życia. Wyciągnij wnioski z lekcji, które odebrałeś/aś. Jeśli nie chcesz powtarzać przez całe życie tych samych schematów, zastanów się, gdzie popełniłeś/aś błędy. Karta Sąd Ostateczny ci podpowie, co można było zrobić inaczej.

Tarot tygodniowy - Byk

Byk - twoja karta tarota to ŚMIERĆ. W tym tygodniu możesz stracić coś bardzo cennego. Zakończy się związek, ktoś odejdzie, albo umrze uczucie między wami. Karta tarota Śmierć mówi, że możesz temu zapobiec. Spraw, by to, co może decydować o końcu, tak naprawdę wywołało jedynie głęboką przemianę w tej relacji. Konieczna jest szczera, intensywna rozmowa.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Tarot tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - twoja karta tarota to UMIARKOWANIE. Jeśli w twoim otoczeniu albo w twojej duszy jest teraz jakiś konflikt, koniecznie go rozwiąż. Karta tarota Umiarkowanie mówi o tym, że bez tego nie będziesz w stanie ruszyć do przodu. Wsłuchaj się w swoją intuicję, a dowiesz się, jak masz to zrobić.

Tarot tygodniowy - Rak

Rak - twoja karta tarota to GŁUPIEC. Zaryzykuj i spróbuj wykorzystać tę szansę, która teraz pojawiła się w twoim życiu. Postaraj się zaufać, bo warto. Karta tarota Głupiec to dla ciebie informacja, że złe zdarzenia z przeszłości nie wywierają wpływu na teraźniejszość. Możesz zostawić wspomnienia za sobą.

Tarot tygodniowy - Lew

Lew - twoja karta tarota to ŚWIAT. Możesz zrobić, co chcesz. Masz nieograniczony wybór. Jeśli chcesz zacząć nowy etap w życiu, Wszechświat informuje cię o swojej obfitości. Ona jest dla ciebie dostępna! Możesz mieć wszystko, co tylko zechcesz. Wystarczy poprosić. Karta tarota Świat pyta: jakie są twoje życzenia?

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Lwa? Rozpal jego płomień!

Tarot tygodniowy - Panna

Panna - twoja karta tarota to GWIAZDA. Jeśli przechodziłeś/aś ostatnio przez poważne stresy i czujesz wywołane tym zmęczenie, teraz zaczniesz wracać do zdrowia. Karta tarota Gwiazda mówi, by odzyskać nadzieję. Najgorsze masz już za sobą i od tej chwili wszystko zacznie się układać w taki sposób, abyś czuł/a się szczęśliwy/a.

Tarot tygodniowy - Waga

Waga - twoja karta tarota to SŁOŃCE. Karta tarota Słońce nad tobą czuwa i opiekuje się tobą z czułością, a jedyne, co ty musisz z tym zrobić, to zaufać. Potrafisz to zrobić? Jeśli tak, będziesz się w tej energii wygrzewać jak mruczący na słońcu kot.

Tarot tygodniowy - Skorpion

Skorpion - twoja karta tarota to WIEŻA. W tym tygodniu zacznie się zmieniać twój światopogląd. Porzucisz dotychczas wyznawane wartości i zaczniesz robić małą rewolucję. Jeśli tkwiłeś/aś w impasie, teraz wywołasz ruch. Karta tarota WIEŻA wskazuje na to, że chcesz zburzyć dotychczasowy porządek, by zacząć coś nowego.

Tarot tygodniowy - Strzelec

Strzelec - twoja karta tarota to KOCHANKOWIE. Pojawią się poważne wątpliwości uczuciowe w sprawie kogoś, kto powoduje, że twoje serce bije naprawdę szybko. Czy to przypadkiem nie jest strach przed miłością? Każdy związek wymaga od nas pracy i kompromisów. Ta druga osoba też o tym wie. Jeśli nie masz co do tego pewności, zapytaj. Karta Kochankowie zachęca, by to zrobić.

Tarot tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - twoja karta tarota to KSIĘŻYC. Nie widzisz czegoś, co widzą wszyscy wokół ciebie. Zachowujesz się, jakbyś miał/a opaski na oczach. Wierzysz w coś, co nie jest prawdą albo prawda jest przed tobą ukrywana. Karta tarota Księżyc mówi, by zbytnio nie ufać własnym sądom ani ludziom wokół. Zaczekaj, aż zbierzesz więcej informacji.

Tarot tygodniowy - Wodnik

Wodnik - twoja karta tarota to SIŁA. Potrzeby ducha i ciała powinny być ze sobą w równowadze, bo w przeciwnym wypadku rządzą nami niezdrowe instynkty. Sprawdź, jak to wygląda u ciebie. Objadasz się? Czujesz się niewyspany/a? Nerwowy/a? Zadbaj o swój nastrój i sprawy ducha, a ciało od razu poczuje się lepiej. Karta tarota Siła informuje, że możesz się teraz wzmocnić.

Tarot tygodniowy - Ryby

Ryby - twoja karta tarota to SPRAWIEDLIWOŚĆ. Przyszedł czas na to, abyś wystawił/a w myślach oceny ludziom, którzy cię otaczają. Nie kieruj się przy tym emocjami, a namysłem. Kto zasługuje na to, by go docenić, a kto wzbudza twoje poważne wątpliwości? Karta tarota Sprawiedliwość przypomina, że masz prawo odejść, jeśli ktoś źle cię traktuje.

Dowiedz się, ile tak naprawdę masz lat!

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

1. Który z tych zespołów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów