Tarot tygodniowy na 12-19.10 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 09.10.2020
tarot
Fotografia: SHutt

Karta tarota dla twojego znaku na kolejny miesiąc podpowie, co teraz będzie dla ciebie ważne. Potraktuj ją jako wskazówkę mówiącą, gdzie teraz powinieneś skierować swoje przemyślenia. Który obszar życia będzie miał największe znaczenie dla poszczególnych znaków? Tarot na tydzień 28.09-5.10 2020 wszystko wam wyjaśni!

Która spośród Wielkich Arkan jest ci teraz przypisana i co to oznacza? Dowiedz się, jak postępować w tym miesiącu, żeby mieć z tego największe korzyści. Znajdź kartę, która wróży na ten miesiąc przyszłość dla twojego znaku!

Tarot tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Tarot tygodniowy - Baran

Baran - twoja karta tarota to KSIĘŻYC. Brakuje ci obiektywności w ocenie sytuacji. Nie wiesz, co tak naprawdę się wokół ciebie dzieje. Karta tarota Księżyc wskazuje na to, że twoje własne wyobrażenia przesłoniły co rzeczywistość. Nie ma nic złego w odrobinie rozmarzenia czy romantyzmu, ale upewnij się, czy nie żyjesz iluzjami. W tym tygodniu na jaw mogą wychodzić sekrety.

Tarot tygodniowy - Byk

Byk - twoja karta tarota to CESARZ. Chcesz czuć, że masz nad wszystkim kontrolę i panujesz nad... ludźmi wokół siebie. W tym tygodniu możesz próbować narzucać innym własne zdanie. Karta tarota Cesarz wskazuje na to, że w twoich relacjach z innymi najważniejsza może się stać ambicja. Zapomniałeś/aś o tym, że cudze zdanie też się liczy. Uważaj, aby ci o tym w bolesny sposób nie przypomniano.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Byka? Jest na to sposób!

Tarot tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - twoja karta tarota to KOCHANKOWIE. Jesteś teraz w pełni sił, w tym tygodniu będziesz się czuć doskonale. Twoje poczucie pewności siebie wzrasta, przyciągasz do siebie adoratorów, świetnie sobie radzisz w pracy i pośród ludzi. Jeśli masz jakieś pragnienie, które bardzo chcesz spełnić, w tym tygodniu myśl o nim intensywnie. Twoje myśli mają sprawczą moc. Karta tarota Kochankowie bardzo cię wspiera.

Tarot tygodniowy - Rak

Rak - twoja karta tarota to PUSTELNIK. Karta tarota Pustelnik chce ci podpowiedzieć, że żeby znaleźć odpowiedź na pytania, które sobie w tej chwili zadajesz, musisz poszukać w samotności. Okres wycofania bardzo ci teraz przysłuży, naprowadzi na odpowiednie tropy. Nie słuchaj ludzi wokół siebie.

Tarot tygodniowy - Lew

Lew - twoja karta tarota to SPRAWIEDLIWOŚĆ. Bezwzględnie i bez zbędnych sentymentów wymierzysz teraz kary i wręczysz nagrody ludziom w swoim otoczeniu, i biada temu, kto myślał do tej pory, że można cię bezkarnie wykorzystywać czy oszukiwać. Karta tarota Sprawiedliwość wskazuje na to, że przyszedł na to czas. W tym tygodniu ludzie wokół przypomną sobie, że mają do czynienia z Lwem, a jeśli bywasz miłym puszystym kotkiem, to jedynie z wyboru. I w każdej chwili możesz przestać. W miłości nowe rozwiązania.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Lwa? Rozpal jego płomień!

Tarot tygodniowy - Panna

Panna - twoja karta tarota to CESARZOWA. Rozkwitniesz i poczujesz się dobrze sam/a ze sobą. Ludzie będą się garnąć do twojego ciepła, a każde ziarno, które zasiejesz, wyda wspaniałe owoce. Dojrzewa w tobie coś, co przyniesie wszystkim mnóstwo radości. Z łagodnością i spokojem czekaj na zebranie plonów. Karta tarota Cesarzowa przypomina kobietom, by oczekiwały od mężczyzn traktowania ich z szacunkiem i oddaniem.

Tarot tygodniowy - Waga

Waga - twoja karta tarota to UMIARKOWANIE. Karta tarota Umiarkowanie wskazuje na to, że w ostatnich tygodniach brakowało ci równowagi pomiędzy tym, co podpowiada ci umysł, a tym, co dzieje się w twoim sercu. To poczucie zagubienia jest wynikiem pośpiechu. Zwolnij odrobinę i daj sobie czas na znalezienie odpowiedzi. Nie podejmuj działań, jeśli nie dążą do zgody i pojednania. Jest w twoim życiu ktoś, z kim warto się pogodzić.

Tarot tygodniowy - Skorpion

Skorpion - twoja karta tarota to GWIAZDA. W twoim życiu pojawi się teraz nowa nadzieja, po bardzo trudnym i niespokojnym okresie. Jeśli w ostatnich miesiącach cierpiałeś/aś lub chorowałeś/aś, w tym tygodniu poczujesz, że masz to już za sobą i zaczynasz kolejny etap. Karta tarota Gwiazda mówi, że najgorsze jest już za tobą, a ty jesteś pod opieką sił wyższych.

Tarot tygodniowy - Strzelec

Strzelec - twoja karta tarota to GŁUPIEC. W tym tygodniu poczujesz, że sięgasz wyżej, dalej niż kiedykolwiek. Możesz sobie pozwolić na to, by z ufnością wyruszyć w dalszą drogę. Nie obawiaj się niczego ani nikogo i nie oglądaj się za siebie. W twoim życiu zaczyna się nowy rozdział, a ty masz pełne prawo cieszyć się tym jak dziecko. Karta tarota Głupiec zachęca, by przypomnieć sobie dziecinną radość.

Tarot tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - twoja karta tarota to KOŁO FORTUNY. Czekają cię zmiany, nad którymi nie będziesz mieć kontroli. To boska interwencja, która była konieczna. Nie obawiaj się jej, tylko jej zaufaj. Karta tarota Koło Fortuny zawsze chce dla nas dobrze. Nie próbuj zmieniać jej woli.

Tarot tygodniowy - Wodnik

Wodnik - twoja karta tarota to ŚMIERĆ. Przejdziesz głęboką transformację wewnętrzną i zakończysz jakiś cykl swojego życia, jednak chociaż coś, co było dla ciebie ważne, będzie musiało teraz umrzeć, ty będziesz mieć powody do radości. Przemiana, która się w tobie dokona, zadziała na twoją korzyść. Karta tarota Śmierć wróży, że poczujesz się jak nowo narodzony/a.

Tarot tygodniowy - Ryby

Ryby - twoja karta tarota to SŁOŃCE. W tym tygodniu będziesz mieć wrażenie, jakby niebiosa otaczały cię swoją opieką, a najcieplejsze promienie jesiennego słońca padały właśnie na ciebie. Ciesz się tą atmosferą i nie zastanawiaj się, skąd nagle tyle optymizmu wokół ciebie. Karta tarota Słońce mówi o tym, że nasze pragnienia się spełnią!

Dowiedz się, ile tak naprawdę masz lat!

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

1. Który z tych zespołów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów