Kolejna przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! "To może być niebezpieczne dla naszego kraju i dla nas"

Zuzanna Morska 07.10.2020
Krzysztof Jackowski
Fotografia: Bartosz Krupa/East News

Tym razem popularny jasnowidz przepowiedział losy Polski w kolejnych miesiącach!

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz, który regularnie miewa wizje dotyczące tego, co stanie się w naszym życiu w kolejnych miesiącach i latach. 57-latek prowadzi też na Youtube kanał, na którym zdradza to, co zobaczył w przepowiedniach.

Jedna z jego ostatnich wizji dotyczy Polski w następnych miesiącach. I tym razem w przepowiedni zabrakło informacji o koronawirusie, ale pojawił się inny, równie przerażający aspekt. Jak będzie wyglądało nasze życie w październiku, listopadzie i grudniu? Sami zobaczcie!

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego dla Polski

Jasnowidz z Człuchowa na swoim kanale na Youtube ujawnił kolejną wizję. Tym razem dotyczy ona losów Polski w jesiennych miesiącach. Co takiego jeszcze zdarzy się w naszym kraju do końca nieszczęsnego 2020 roku?

Zaczniemy zauważać we wrześniu, październiku lub listopadzie, że Polska w dziwny sposób będzie zezwalała na pewne działania głównie amerykańskie - chociaż będzie to nazywane natowski - które mogą okazać się niebezpieczne dla Polski. To może być niebezpieczne dla naszego kraju i dla nas, obywateli. Coraz bardziej czuję w sobie rzecz taką, że Polska zgodziła się na coś, że jak się zacznie to dziać - może mieć to związek z militarnością, to rząd Polski niewiele będzie miał do mówienia i będzie to bardzo dla nas niebezpieczne - powiedział Jackowski.

Przypominamy, że w jego wcześniejszych wizjach pojawiały się motywy związane z podróżowaniem i pandemią. Jasnowidz ostrzegał m.in. Polaków, którzy mieszkają zagranicą, że będą mieli problemy z powrotem do domu przez pandemię.

I choć wizje Jackowskiego warto traktować z dystansem, trzeba też pamiętać, że już nie raz pomagał on policji w rozwikłaniu niektórych zagadek.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów