Spójrz na swoją dłoń. Jeśli masz na niej "pierścień Wenus", jesteś wyjątkowy!

Malwina Wasilewska 22.04.2020
dłoń
Fotografia: Shutterstock

Sprawdź, czy też należysz do tej wyjątkowej grupy ludzi oraz przekonaj się, co "pierścień Wenus" mówi na twój temat.

Sztuka wróżenia z dłoni ma historię sięgającą 5000 lat. Mimo że nie każdy wierzy w możliwość odczytywania naszych losów z linii papilarnych, to jednak chiromancja wciąż cieszy się sporą popularnością. Sprawdź, co oznacza linia o nazwie "pierścień Wenus".

Czym jest pierścień Wenus?

"Pierścień Wenus", inaczej linia Wenery, to linia znajdująca się tuż pod palcem środkowym (nr 4). Ma ją niewiele osób, dlatego mówi się, że ci, u których jest widoczna, są wyjątkowi. Jej kształt przypomina półokrąg. Co ciekawe, niektóre osoby się z nią rodzą, a u innych pokazuje się dopiero po latach.

Zastanawiacie się, co ona oznacza "pierścień Wenus"? Okazuje się, że osoby, które go mają na lewej dłoni, to artystyczne dusze. Są bardzo wrażliwe, impulsywne, troskliwe i godne zaufania. Ponadto są niezwykle kreatywne.

A ci, u których "pierścień Wenus" widać na obu dłoniach, w życiu stawiają na rozwój. Zaś tylko na prawej - to osoby, które nie lubią chodzić na kompromisy. Zawsze stawiają na swoim i nie znoszą sprzeciwu.

dlon1-3415
Fotografia: wikipedia.pl

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów