Niepokojąca przepowiednia Jackowskiego. "Przez najbliższe 3,5 roku będzie się działo dużo złego"

Wróżka Katerina 07.05.2020
jackowski
Fotografia: Michal Wozniak/East News

Jasnowidz przepowiedział przerażającą katastrofę, która już niedługo uderzy w cały świat. Czego dotyczyła wizja? Przeczytajcie jego słowa i miejcie się na baczności.

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Regularnie współpracuje z policją, a jego umiejętności bardzo często są wykorzystywane np. w czasie akcji poszukiwawczych. Jackowski rozwiązuje zagadki, których nikt inny nie jest w stanie rozwikłać. Sprawdźcie, czego dotyczyła jego ostatnia wizja.

Jackowski przepowiada przyszłość

Znany jasnowidz postanowił znowu zabrać głos i powiedzieć, co spotka nas w najbliższej przyszłości. Jego słowa mogą wywołać przerażenie.

Kilka lat temu mówiłem, że rok 2019 będzie ostatnim w miarę spokojnym, a rok 2020 obedrze nas ze złudzeń, i że pokój na świecie zostanie zachwiany. Mówiłem też, że przed wielką wojną na świecie ludzie będą bali się oddychać. Nie wiedziałem wówczas, co to znaczy. A teraz, nosimy maseczki, stoimy 2 metry od siebie, bo... boimy się oddychać. Zaznaczam, to są moje słowa sprzed około 4 lat. Boję się tej swojej przepowiedni - wyznał Jackowski w rozmowie z dziennikarzem "Fakt".

Okazuje się, że to nie cała przepowiednia Jackowskiego. Znany jasnowidz zdradził, co nas już niedługo spotka.

Przez najbliższe 3,5 roku będzie się działo dużo złego. Trzeba spojrzeć na Europę i Bliski Wschód. Europa może doznać poważnej destrukcji. Pytanie, czy niektóre państwa nie myślą o tym, żeby Unię Europejską rozerwać, zwłaszcza po pandemii, kiedy nastąpi ogromny kryzys gospodarczy. W moim odczuciu zacznie się bardzo niedobrze dziać w Europie. Ta rzeczywistość po pandemii nie będzie już taka sama, będzie się rozrywać. Świat stoi w obliczu wojny i w tym roku będziemy mieli tego mocną świadomość - dodał jasnowidz.

Jak się okazuje, jego słowa wcale nie wróżą nam nic dobrego, wręcz przeciwnie. Niebezpieczeństwo na świecie ma utrzymywać się do końca 2023 roku. Jackowski dodaje, że pandemię uda się pokonać, jednak jej skutki będziemy odczuwać jeszcze długo po niej.

Co sądzisz o słowach Jackowskiego?

Zobacz także: Horoskop majów - znaki zodiaku majów. Sprawdź, jaki jest twój!

Quiz o gwiazdozbiorach
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz gwiazdozbiory?

Quiz o gwiazdozbiorach

1. Czy gwiazdozbiory określa Międzynarodowa Unia Astronomiczna?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów