Jackowski przewiduje, że czeka nas coś gorszego niż koronawirus! "Zacznie się nagle"

Julia Pandecka 27.05.2020
Krzysztof Jackowski zmartwiony siedzi w fotelu na premierze swojej książki
Fotografia: Michal Wozniak/East News

Podczas, gdy koronawirus powoli przestaje być zagrożeniem, Krzysztof Jackowski nadchodzi z kolejną wizją. Ta przepowiednia jest jeszcze gorsza!

Sytuacja związana z koronawirusem w Polsce wygląda coraz lepiej, a przynajmniej wydaje się być w miarę opanowana. Podczas, gdy rząd luzuje obostrzenia, a my sami pozwalamy sobie stopniowo na coraz więcej, jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści. Mężczyzna przewidział, że już w czerwcu lub lipcu czyha na nas coś gorszego niż koronawirus, czego zdecydowanie nikt się nie spodziewa. Jego przepowiednia mrozi krew w żyłach. 

Zobacz także: To najbardziej trafna przepowiednia dotycząca koronawirusa. Zdradza, co czeka nas w przyszłości

Jackowski przewiduje coś gorszego niż koronawirus! "Zacznie się nagle"

Wielu jasnowidzów przewidziało wielką pandemię, jaką okazał się koronawirus. Niektórzy z nich uważali nawet, że to początek czegoś gorszego.

Z takiego założenia wychodzi także Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przewidział, że już w czerwcu lub lipcu czeka nas ogromne niebezpieczeństwo.

Uważam i czuję, że czerwiec i lipiec, te dwa miesiące, będą już wyraźnymi znakami, że robi się bardzo niebezpiecznie na świecie. I myślę, że czerwiec i lipiec, tak czuję, to będzie czas, kiedy będziemy poważnie zaniepokojeni nie tylko koronawirusem, ale też zaczynającą się wojną na świecie, która się zacznie nagle - powiedział.

Jackowski dodaje, że nie potrafi przewidzieć konkretnego rozpoczęcia wojny, w związku z tym, że w swojej wizji widzi wyraźnie, iż wszystko rozpocznie się nagle.

To się zacznie nagle, to nas zaskoczy. Dlaczego? Jak? Przecież było tak spokojnie - dodaje.

Czy właśnie te pytania już niedługo będziemy sobie zadawać? Mamy nadzieję, że to tylko przeczucie.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. "Boję się swojej przepowiedni"

Pożar Notre Dame zdaniem wielu był początkiem wielkich katastrof. Zobaczcie, jak to miejsce wygląda dziś, po roku od tragedii.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów