Horoskop tygodniowy miłosny na 19-26.10 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 16.10.2020
zakochana para
Fotografia: Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-26.10 2020 podpowie, czy w najbliższych dniach czekają nas gorące wieczory, czy zamiast tego powinniśmy zwątpić w wierność naszych partnerów. Sprawdź, co szykują dla ciebie gwiazdy!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran - w tym tygodniu może ci się przydarzyć jedna z najlepszych randek w całym twoim życiu. Musisz tylko zacząć aktywnie szukać kogoś, z kim na nią pójdziesz! Zostaw tego Netfliksa i wyruszaj na łowy.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk - Lew nie da ci się sprowokować. Inne znaki - wręcz przeciwnie, ale szybko ci się to znudzi. Czego tak naprawdę chcesz? Skup się na jednym wyznaczonym celu i dąż do niego. W przeciwnym wypadku się pogubisz.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - któraś z twoich przyjaciółek bardzo by skorzystała na szczerej rozmowie o uczuciach. W jej obecności tylko upewnisz się w przekonaniu, że wiesz już, co masz robić.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak - czasem lepiej pójść z kimś do kawiarni na ciastko i spokojnie porozmawiać, niż spędzać ze sobą długie godziny w restauracji przy alkoholu. Wygląda na to, że oboje potrzebujecie dojrzałej rozmowy...

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew - to, co łączy cię z drugą osobą, może się okazać o wiele głębsze i silniejsze niż początkowo się wydawało. To jak? Wierzysz jeszcze w miłość? Zaryzykujesz?

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna - spróbuj spojrzeć na siebie łaskawiej i nie miej do siebie pretensji o każdą gałkę lodów zjedzoną podczas wakacji. Nawet jeśli nie masz teraz idealnej figury, wciąż masz swój czar. Pokaż go ludziom.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga - zachowaj równowagę pomiędzy podkreślaniem swojej niezależności i bliskością. Osoba, która cię kocha, nauczy się jej także. Musisz jej tylko pokazać, jak to zrobić.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion - w tym tygodniu w twoim życiu miłosnym największą inspirację będą stanowić... dzieci. Zastanów się nad tym, czego możesz się od nich nauczyć w kwestii wyrażania uczuć.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec - zrób coś miłego dla ważnej dla ciebie osoby. Chociaż może nie widać tego na pierwszy rzut oka, jest ostatnio lekko przybita... Czym możesz poprawić jej humor?

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - samotne Koziorożce mogą mieć problem ze znalezieniem partnera, jeśli będą wyniosłe. Koziorożce w parach okażą swojej ukochanej osobie trochę czułości i zobaczą, jak cudownie wpływa to na ich związek.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik - dostaniesz zaproszenie do łóżka od kogoś, kto nie poszukuje w tej chwili relacji uczuciowej. A ty? Poszukujesz? Bo jeśli jest obawa, że się zakochasz, to może warto to przemyśleć...

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby - osoba, z którą się spotykasz, nagle zapadła się pod ziemię? Nie goń jej. Wróci, z przeprosinami na ustach. Jeśli będziesz do niego/niej pisać, straci do ciebie szacunek.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów