Horoskop tygodniowy miłosny na 12-19.10 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Magdalena Pawłowska 09.10.2020
zakochana para
Fotografia: Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 12-19.10 2020 podpowie, czy w najbliższych dniach czekają nas gorące wieczory, czy zamiast tego powinniśmy zwątpić w wierność naszych partnerów. Sprawdź, co szykują dla ciebie gwiazdy!

Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran - przyciągasz teraz ludzi jak magnes, ale z jakiegoś powodu możesz mieć niezrozumiałą potrzebę, żeby przesadnie podkreślać swoją niezależność. A przecież w rzeczywistości wcale jej nie pragniesz... Dlaczego wysyłasz fałszywe sygnały?

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk - Byki poczują silną tęsknotą za jakąś utraconą szansą. Chcecie ją odzyskać? Musicie się postarać. Już nie wpadnie wam w ręce, jak poprzednio. Teraz będzie to wymagało pracy.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - wielkie powodzenie u płci przeciwnej sprawi, że uda ci się zapomnieć o wcześniejszych miłosnych porażkach. Tylko nie zrań nikogo, żeby bardziej poprawić sobie nastrój...

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak - możliwe, że tęsknisz za eks. Ale gdyby się głębiej zastanowić, tak naprawdę tęsknisz za swoim wyobrażeniem tej osoby... Czy nie idealizujesz wspomnień?

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew - na początku tygodnia stanie się coś, co całkowicie zmieni twój punkt widzenia na sprawę, o której myślisz. Ważna dla ciebie osoba postanowi wreszcie zdradzić ci swoje uczucia.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna - nie bądź aż tak/a wybredny/a. Ludzie zapraszają cię na spotkania po to, żeby cię poznać, a nie po to, by obsypywać cię kwiatami. W tym tygodniu ktoś może o tobie pomyśleć, że zadzierasz nosa!

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga - seks to nie wszystko i doskonale o tym wiesz. Niedawno ktoś sprawił, że odezwała się w tobie tęsknota za miłością i od tamtej pory jesteś zagubiony/a. Nie obnoś się tylko ze swoim chłodem, bo będzie oczywiste, że grasz.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion - opowiadasz wszystkim, jak bardzo kogoś kochasz, a kiedy jesteście sami, ciągle masz do niego pretensje? Część Skorpionów właśnie tak będzie się w tym tygodniu zachowywać. To zrani twojego partnera. Przeproś!

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec - jeśli nie wiesz, gdzie zabrać kogoś na randkę, zaproponuj spacer. Jeśli nie masz nikogo, wybierz się na spacer i uważnie rozglądaj. W tym tygodniu najlepsze dla ciebie będzie rozglądanie się wokół. Inspiracje spotkasz na drodze.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - nawet jeśli minęło mnóstwo czasu, dawna miłość może domagać się teraz twojego wybaczenia. Nie unoś się dumą, powiedz, że odpuszczasz. Bądź ponad. W ten sposób bardzo pomożesz tej osobie w rozwoju duchowym.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik - nie ma nic złego w szukaniu popularności w sieci, ale w twoim przypadku może się to skończyć tym, że nagle zacznie do ciebie pisać kilka osób naraz... Czy będziesz wiedział/a, co zrobić z takim zainteresowaniem?

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby - spróbuj swoich sił na portalach randkowych. Pomoże ci to zapanować nad nieśmiałością i przy okazji odkryć, czy w pobliżu mieszkają jakieś ciekawe osoby. Możesz tam spotkać kogoś, z kim zaprzyjaźnisz się na dłużej.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów