Horoskop na pełnię w Baranie 1 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 01.10.2020
pełnia Księżyca
Fotografia: Shutterstock

Zbliża się intensywna, ognista pełnia Księżyca. Barany w tym tygodniu przejdą same siebie! Co wydarzy się w życiu innych znaków? Przeczytaj!

Pełnia Księżyca, która będzie miała miejsce w tym tygodniu, ukaże się na niebie w czasie, gdy Księżyc przebywać będzie w znaku ognistego Barana. A ponieważ Baran jest teraz pod silnym wpływem Marsa, w tych dniach wszyscy będą musieli odpowiedzieć sobie na pytania: W co wierzę? Czego tak naprawdę pragnę? O co walczę? Jak chcę to wyrazić? Sprawdź swój horoskop tygodniowy i zobacz, co pomoże ci odkryć tę tajemnicę.

Zobacz także: Tarot na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran - czas będzie pełen niepokoju i nie ma żadnego sensu ci doradzać, żeby po prostu się zrelaksować. Jedyne, co możesz dla siebie zrobić, to rozładować to napięcie w swoim ciele. Idź na długi spacer, na basen albo wykonaj trening w domu. Godzinę później możesz stwierdzić, że jednak wcale się niczym nie stresujesz.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk - ta pełnia mocno wpłynie na twoje ego. Zaczniesz się denerwować, że ktoś nie docenił cię tak, jak na to zasługujesz. Jednak lepiej nie spodziewaj się teraz tego, że może się to zmienić. Postaraj się o tym zapomnieć, bo w przeciwnym wypadku przestaniesz dobrze sypiać w nocy...

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - będziesz mieć sporo przemyśleń na temat swoich romansów i związków. Coraz częściej czujesz, że musisz jeszcze raz się zastanowić nad tym, jak zrównoważyć swoją potrzebę bliskości z potrzebą niezależności... Pełnia to dobry czas na to, by porozmawiać o tym z jakąś inspirującą kobietą. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak - zaskoczysz teraz wszystkich swoją zadziornością i upartością. A na dodatek nikt nie odmówi ci teraz uroku! Walcz o swoje, negocjuj nowe zasady. Nie trać nic z tego nastawienia - ludzie się tobą zachwycają!

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew - dokładnie w chwili, w której postanowisz zrezygnować z czegoś, na czym ci do tej pory zależało, pojawi się nowa szansa na to, by twoje pragnienia się spełniły. Nie odpowiadaj od razu. Każ zaczekać komuś, kto kazał czekać tobie.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna - im więcej masz teraz w sobie spokoju i łagodności, tym więcej godności ludzie w tobie widzą. Niczym się nie denerwuj, nie daj się zestresować. Twój uśmiech podziała na kogoś zniewalająco. Możesz sprawić, że kompletnie straci dla ciebie głowę.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga - emocje spadną na ciebie w najmniej oczekiwanym momencie, właśnie wtedy, kiedy będzie ci się wydawało, że masz nad nimi pełną kontrolę. Nie traktuj ludzi z wyższością. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion - z okazji pełni mogą cię teraz czekać bezsenne noce, podczas których będziesz ciągle poszukiwać winnych. Zanim złapiesz się na tym, jak w środku nocy obmyślasz pretensje wobec siebie i ludzi, może lepiej napij się melisy już wieczorem?

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec - kategorycznie odmówisz poprawiania ludziom nastroju i zamiast tego wybierzesz się na... polowanie. Ta pełnia zdecydowanie wpłynie na twoją atrakcyjność i zobaczysz, że nawet ciebie pociąga ta osoba w lustrze. Wyjdź z domu i sprawdź, jak wielkie masz powodzenie. Możesz być zaskoczony/a!

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - możesz mieć potrzebę krytykowania ludzi wokół, ale zastanów się dwa razy, czy bycie miłym nie poprawi ci nastroju o wiele bardziej. Czy nie potrzebujesz teraz ciepła? Nie miej pretensji do nikogo, że ci go nie daje, jeśli sam/a go odmawiasz.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik - nabierzesz ochoty na spotkanie z ważną osobą z przeszłości, nawet jeśli nie widzieliście się od lat. Nie bój się tego zaproponować, bo on/a też ma na to ochotę. To dobra okazja, żeby wszystko wyjaśnić.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby - w ciągu tych kilku dni prawdopodobnie przypadnie ci w udziale rola mediatora w sporach. Będziesz pośredniczyć pomiędzy ludźmi, którzy nie będą chcieli przestać się kłócić. Nieoczekiwanie pokażesz, że ty też potrafisz mieć pazurki.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów