As Mieczy - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota As Mieczy?

Wróżka Katerina 17.09.2020 AKTUALIZACJA: 17.09.2020
karta tarota As Mieczy
Fotografia: Shutterstock

As Mieczy w tarocie symbolizuje nasz intelekt i logiczne myślenie. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota As Mieczy?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: As Mieczy. Znaczenie i interpretacja

As Mieczy w tarocie w ogólnym znaczeniu jest momentem ważnego intelektualnego odkrycia, więc najczęściej karta ta jest odczytywana jako dojście do istotnego dla nas wniosku po okresie błądzenia i braku zrozumienia dla sprawy. To nowe spojrzenie, a przede wszystkim - odcięcie się od swoich emocji. Udaje nam się wypracować inne pojmowanie wszystkiego, co nas otacza, kiedy na chwilę rezygnujemy z postrzegania tego przez pryzmat uczuć, a skupiamy się na logice. As Mieczy wskazuje na naszą wiedzę, intelektualne możliwości, podkreśla, że mamy ogromne zasoby, z których możemy skorzystać. Jesteśmy w stanie wiele osiągnąć dzięki naszej umiejętności myślenia, kojarzenia faktów, argumentacji. Ale karta ta bezwzględnie nakazuje pozbyć się złudzeń i przestać marzyć... Wymaga, by porzucić świat wyobraźni i brać pod uwagę jedynie fakty. W pracy czy nauce jest to dosyć łatwe, jednak w uczuciach nikt nie chce natrafić na Asa Mieczy. Często informuje bowiem o chłodnym zderzeniu z rzeczywistością, rozpadzie iluzji.

Karta tarota As Mieczy - co oznacza w miłości?

Nie jest to pozytywna karta dla relacji uczuciowych. As Mieczy to informacja, że żyliśmy dotąd złudzeniami, a teraz musimy sobie uświadomić, jak sprawy wyglądają naprawdę. Komuś jednak na nas nie zależy... odcina się od nas, nie żywi do nas żadnych uczuć i chłodno nas traktuje. Czasem karta mówi też kobiecie, że czas odejść od mężczyzny, wyraźnie postawić mu granice. As Mieczy może w wyjątkowych sytuacjach symbolizować początek związku, jednak tylko takiego, który jest oparty na porozumieniu umysłowym.

Karta tarota As Mieczy jako rada

Twój umysł potrafi więcej niż ci się wydaje. Jeśli chcesz odnieść sukces, wykorzystaj teraz logiczne myślenie. Zapomnij o marzeniach i skup się na tym, co jest w rzeczywistości. Zauważ, że w relacji z partnerem jesteś sam/a, nie ma pomiędzy wami bliskości. W zależności od sytuacji - albo przeprowadź szczerą rozmowę, w której wyjaśnisz nieporozumienia między wami, albo odejdź, nie odwracając się za siebie. Postaw wyraźną granicę, domagaj się szacunku.

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

1. Który z tych zespołów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów