7 Kielichów - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota 7 Kielichów?

Wróżka Katerina 02.10.2020
karta tarota 7 Kielichów
Fotografia: Shutterstock

7 Kielichów w tarocie odwołuje się do tego, co w nas błogie i niewinne. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota 7 Kielichów?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: 7 Kielichów. Znaczenie i interpretacja

Karta tarota 7 Kielichów w ogólnym znaczeniu mówi o niezdecydowaniu, wynikającym z tego, że w pewnym sensie śnimy na jawie. Zawsze przedstawia człowieka, który ma do wyboru wiele możliwości, jednak te możliwości to najczęściej tylko jego wymysły. Nie wiadomo, jak dalej potoczą się sprawy, kiedy już coś wybierzemy. Każda decyzja będzie niosła za sobą konsekwencje. Chociaż więc jesteśmy kuszeni, coś nam nieustannie mąci w głowie, w rzeczywistości nie potrafimy wykonać żadnego ruchu. Jest to związane w dużej mierze z tym, że nadmiernie pobudzona wyobraźnia stwarza iluzje, które w zderzeniu z rzeczywistością mogłyby nam dostarczyć jedynie bolesnych rozczarowań. Instynktownie to wiemy - i dlatego nie robimy absolutnie nic. Wolimy tłumaczyć sobie, że czekają na nas same atrakcje - a jest ich tak dużo, że nie wiemy, po którą sięgnąć! Pozwalamy jedynie, by zmieniały się nasze nastroje, fantazje i kaprysy.

Karta tarota 7 Kielichów - co oznacza w miłości?

Jeśli pytamy o swoją sytuację uczuciową i widzimy przed sobą 7 Kielichów, jest to wyraźny sygnał świadczący o tym, że tak naprawdę nie mamy pojęcia, w jakiej sytuacji się znajdujemy. Jesteśmy zagubieni, żyjemy marzeniami o drugiej osobie. Nie wiemy o niej prawie niczego. Nasze wizje mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Jeśli pytamy o drugą osobę i o to, co do nas czuje, 7 Kielichów często mówi o tym, że w przekonaniu tej osoby jesteśmy tylko jedną z wielu "opcji" do wyboru.

Karta tarota 7 Kielichów jako rada

Masz ochotę pobujać w obłokach i uciec na trochę do świata wyobraźni? Poczytać powieść, poezję, zatracić się w muzyce? Zrób to. Pozwól swojej wyobraźni opowiadać ci jedną historię za drugą, i przez jakiś czas udawaj, że wierzysz w tę bajkę. Daj sobie uciec od świata. Niech cię to zainspiruje. Ale po jakimś czasie koniecznie stań z powrotem twardo na ziemi. W przeciwnym wypadku zaczniesz sądzić, że twoje złudzenia to rzeczywistość. A wtedy będzie płacz...

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

1. Który z tych zespołów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów