7 Denarów - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota 7 Denarów?

Wróżka Katerina 08.10.2020
karta tarota 7 Denarów
Fotografia: Shutterstock

7 Denarów w tarocie mówi o czasie oczekiwania. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota 7 Denarów?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: 7 Denarów. Znaczenie i interpretacja

Karta 7 Denarów mówi o tym, że na coś czekamy. Jesteśmy bezradni, w żaden sposób nie możemy zmienić sytuacji. Podjęliśmy wcześniej konkretne wysiłki, ale nie mamy możliwości ocenić, czy były one dobre czy złe. "Już nic więcej się nie da zrobić" - mówi karta 7 Denarów - "Można tylko czekać". Od nas zależy, jaką przyjmiemy przy tym postawę. Czy zamierzamy się martwić o to, czy nasze ziarna wydadzą plony? A może udamy się wreszcie na zasłużony odpoczynek? Sprawy będą się teraz rozwijać bez naszego udziału. Jeśli czujemy, że to konieczne, możemy przystanąć obok i ocenić swoją pracę. Ale możemy też zaufać losowi, tak samo jak człowiek pracujący z ziemią ufa naturze i pogodzie. Jakie masz nastawienie, kiedy nie jesteś już w stanie kontrolować własnego pragnienia? Stajesz się optymistą czy pesymistą?

Karta tarota 7 Denarów - co oznacza w miłości?

7 Denarów w uczuciach z pewnością informuje nas o przestoju. Musimy się zatrzymać, nie jesteśmy w stanie wykonać dalszego kroku. Albo przyszedł czas na ocenę wszystkiego, co wydarzyło się do tej pory, albo mamy wrażenie, że utknęliśmy w miejscu i nie wiemy, jakie będą dalsze konsekwencje naszych działań i emocji. 7 Denarów wskazuje na ograniczenia, nie tylko te związane z czasem. Relacja się nie rozwija. Musimy na coś zaczekać.

Karta tarota 7 Denarów jako rada

W tym czasie nie możesz podejmować żadnych działań, ale zachowaj cierpliwość. Ziarna zostały już zasiane, a to, jakie wydadzą plony, nie zależy już od ciebie. Choć może się to wydawać frustrujące, szczególnie jeśli masz potrzebę natychmiast ujrzeć efekty, pomyśl o dalszej przyszłości. Warto na nią spokojnie zaczekać!

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

1. Który z tych zespołów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów