7 Buław - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota 7 Buław?

Wróżka Katerina 01.10.2020
karta tarota 7 Buław
Fotografia: Shutterstock

7 Buław w tarocie to walka o swoje. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota 7 Buław?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: 7 Buław. Znaczenie i interpretacja

W ogólnym znaczeniu karta 7 Buław mówi o bronieniu własnych przekonań. Może być do tego zmuszony człowiek, któremu inni zazdroszczą sukcesu i liczą na jego upadek. Może też być mowa o kimś, kto ma własną wizję tego, co chce robić i samodzielnie ułożony plan, ale musi się bronić przed oczekiwaniami innych ludzi, które są czasem wyrażane dość agresywnie. 7 Buław to też karta mówiąca o wszystkich sytuacjach, w których - jeśli chcemy osiągnąć cel - musimy twardo stać przy swoim. Blokujemy ataki i negatywną energię, która się wokół nas gromadzi, żeby ocalić to, w co wierzymy. Karta może wskazywać też na poczucie samotności i niezrozumienia, ale jednocześnie świadomość wewnętrznego ognia, odkrywanie własnej siły.

Karta tarota 7 Buław - co oznacza w miłości?

7 Buław w uczuciach nie jest symbolem konfliktu, ale stawiania granic. W tym układzie partnerzy blokują nawzajem swoje działania, bo uważają, że naruszają one ich przestrzeń. Karta pokazuje też, że przynajmniej jeden z partnerów czuje się atakowany albo ograniczany na tyle, że czuje, że musi się bronić.

Karta tarota 7 Buław jako rada

7 Buław jako rada mówi nam, byśmy wytrzymali przy swoim i odważnie stawiali granice innym ludziom. Warto bronić tego, w co wierzymy. Mamy wystarczająco dużo siły, aby to zrobić. Kiedy odeprzemy wszystkie "ataki", ludzie zaczną nas bardziej szanować.

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

1. Który z tych zespołów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów