6 Kielichów - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota 6 Kielichów?

Wróżka Katerina 01.10.2020
karta tarota 6 Kielichów
Fotografia: Shutterstock

6 Kielichów w tarocie odwołuje się do tego, co w nas błogie i niewinne. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota 6 Kielichów?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: 6 Kielichów. Znaczenie i interpretacja

W ogólnym znaczeniu karta 6 Kielichów jest jak wspomnienie najpiękniejszych chwil dzieciństwa. Karta może wskazywać na ucieczkę od rzeczywistości do świata wspomnień z okresu, w którym wszystko było dobre i niewinne, tęsknotę za radością dziecka. Kiedy mówi o relacji, przedstawia bratnie dusze - ludzi, którzy znają się jakby od dzieciństwa, mają wrażenie, że od zawsze byli przyjaciółmi. W mniej pozytywnym znaczeniu 6 Kielichów informuje o tym, że jesteśmy do tego stopnia pogrążeni w życiu przeszłością, że tylko w niej dostrzegamy dla siebie coś dobrego. Czasem karta stanowi zachętę do tego, by wrócić do swojego dzieciństwa i rodzinnej historii, aby poszukać tam odpowiedzi na trapiące nas dzisiaj pytania.

Karta tarota 6 Kielichów - co oznacza w miłości?

Karta bardzo często wskazuje na związek dwóch bratnich dusz. Informuje o istnieniu pomiędzy dwojgiem ludzi bardzo ciepłego, delikatnego uczucia i chęci dbania o siebie nawzajem. Ale w niektórych przypadkach jest raczej przestrogą, by nie wracać myślami do wspomnień z przeszłości, szczególnie jeśli je teraz idealizujemy.

Karta tarota 6 Kielichów jako rada

Nie martw się i spróbuj chociaż przez chwilę poczuć się jak dziecko. Przypomnij sobie, jak potrafiłeś/aś się zachwycać wszystkim tym, co widzisz. Dbaj o swoich bliskich i okazuj im ciepło. 

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

1. Który z tych zespołów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów