6 Denarów - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota 6 Denarów?

Wróżka Katerina 29.09.2020
karta tarota 6 denarów
Fotografia: Chillizet

6 Denarów w tarocie mówi o równowadze w dawaniu i braniu. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota 6 Denarów?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: 6 Denarów. Znaczenie i interpretacja

W ogólnym znaczeniu karta 6 Denarów przypomina nam o tym, że we wszechświecie równowaga pomiędzy dawaniem i braniem musi być zachowana. Jeśli tak nie jest, należy wykonać wysiłek mający na celu przywrócenie balansu. 6 Denarów to teoretycznie pozytywna karta, jednak ogromne znaczenie ma w niej kontekst sytuacji. Czy mamy poczucie, że wiele od siebie dajemy, a nie dostajemy nic w zamian? Czy ktoś w danej relacji pomaga drugiej stronie i ją wspiera, a druga strona zdaje się tego nie zauważać i uważać, że jej się to należy? Czasem karta zachęca też do tego, by być hojnym i wspierającym, bo spotka się to z taką samą odpowiedzią. Wszystko zależy od kontekstu postawionego pytania.

Karta tarota 6 Denarów - co oznacza w miłości?

6 Denarów w otoczeniu kart pozytywnych może informować nas o tym, że w związku czy relacji doskonale współpracują oba pierwiastki: obie strony w równym stopniu dają i otrzymują, mogą liczyć na siebie i na swoje wsparcie. Ale mimo wszystko karta 6 Denarów skłania zawsze do zadania pytania o to, czy jedna ze stron nie musi w tym układzie żebrać o uwagę drugiej.

Karta tarota 6 Denarów jako rada

Pamiętaj, że w każdym układzie obie strony powinny podejmować równomierny wysiłek. Dawaj, jeśli czujesz taką potrzebę, jednak sprawdź później, czy nie zostałeś/aś z niczym. Czy nie jesteś w związku lub relacji, w której zadowalasz się okruchami? Czy twoim zdaniem to wszystko, na co zasługujesz?

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

1. Który z tych zespołów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów