6 Buław - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota 6 Buław?

Wróżka Katerina 01.10.2020
karta tarota 6 Buław
Fotografia: Shutterstock

6 Buław w tarocie mówi o triumfie. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota 6 Buław?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: 6 Buław. Znaczenie i interpretacja

W ogólnym znaczeniu karta 6 Buław mówi o tym, że zostanie odniesione zwycięstwo po stoczonej walce. Symbolizuje poczucie satysfakcji po przebytych trudach - osoba widniejąca na karcie mogła walczyć z innymi ludźmi bądź też ze sobą i własnymi słabościami, i udało jej się osiągnąć wszystko, co zamierzała. To często też przezwyciężenie cierpienia, odzyskanie optymizmu po złych czasach. Nowa energia przyciąga ludzi, wywołuje ich podziw. Osoba znajdująca się w sytuacji ukazanej przez 6 Buław roztacza wokół siebie blask, jest dumna z siebie, pewna swojej wartości.

Karta tarota 6 Buław - co oznacza w miłości?

6 Buław mówi o wygranej. Warto sobie jednak postawić pytanie, czy obie strony grały o jedno i to samo. Triumf może dotyczyć osiągnięcia wspólnych celów, stworzenia związku, małżeństwa, może też oznaczać udany podryw, ale też może mówić o tym, że jesteśmy w relacji "górą" i tylko o to nam chodziło.

Karta tarota 6 Buław jako rada

Pielęgnuj w sobie optymizm i poczucie pewności siebie, bo przed tobą czas, w którym uda się wszystko, co tylko sobie zamierzysz. Odważnie sięgaj po najwyższe cele - teraz ich dosięgniesz! Możesz niedługo otrzymać dobrą wiadomość, prezent lub nagrodę za to, co do tej pory zrobiłeś/aś.

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

1. Który z tych zespołów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów