2 Buław - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota 2 Buław?

Wróżka Katerina 17.09.2020 AKTUALIZACJA: 17.09.2020
karta tarota 2 Buław
Fotografia: Shutterstock

2 Buław w tarocie oznacza czas podejmowania decyzji. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota 2 Buław?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: 2 Buław. Znaczenie i interpretacja

Karta 2 Buław w tarocie przedstawia człowieka, który nie może się zdecydować na działanie, bo rozważa dwie możliwe drogi, które mógłby wybrać. Czuje, że coś popycha go do przodu i wie, że najwyższy czas zrobić w życiu coś nowego, ale coś przeszkadza mu w tym, żeby zrobić pierwszy krok. Osoba znajdująca się w energii tej karty odczuwa w sobie głębokie napięcie, słyszy jakieś wołanie, jednak nie ma jeszcze pewności, co to dla niego oznacza. Możliwe, że za chwilę nagle postanowi wykonać jakiś krok, ale równie dobrze może się zaraz wycofać. Nie ma w tej karcie spokoju. 2 Buław mówi o odczuciach związanych z takimi sytuacjami, w których pozostaje się w bezruchu, bo ma się wrażenie, że jeden nieostrożny gest wywoła lawinę kolejnych zdarzeń.

Karta tarota 2 Buław - co oznacza w miłości?

Najczęściej jest to pełne napięcia przyglądanie się sobie nawzajem, jednak powstrzymywanie się od działań. Może to wynikać zarówno z dumy, jak i ze strachu - osoba znajdująca się w energii tej karty śledzi każdy nasz ruch, ale zachowuje się w stosunku do nas w taki sposób, jakby w ogóle nie była nami zainteresowana. Jest wysoce prawdopodobne, że w tym momencie nie zdecyduje się jeszcze na to, by zaryzykować i wyjść z inicjatywą.

Karta tarota 2 Buław jako rada

Nie zmuszaj się dzisiaj do podjęcia żadnej decyzji, bo cokolwiek wybierzesz, będziesz niezadowolony. Rozważaj różne scenariusze i wsłuchaj się w to, co chce ci powiedzieć twoje serce. Które z wyobrażeń najbardziej cię rozpala i ekscytuje?

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

1. Który z tych zespołów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów