Numerologiczna 7. Poznaj charakterystykę numerologicznej Siódemki!

Wróżka Katerina 09.01.2020 AKTUALIZACJA: 09.01.2020
numerologiczna 7
Fotografia: Shutterstock

Jeśli jesteś numerologiczną 7 to znaczy, że jesteś osobą, która dąży do perfekcji. Cechuje cię silny charakter, ale i wrażliwość, którą niezbyt chętnie pokazujesz światu. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach i dowiedz się, jak pokierować swoim życiem.

Liczba 7 we wszystkich znanych kulturach uznawana jest za liczbę magiczną. Symbolizuje życie duchowe, szczęście, pozytywny los, a także więź, jaka łączy człowieka ze wszechświatem. Wokół tej liczby krąży wiele mitów, które są przeszkodą w dokładnej interpretacji numerologicznej. Sprawdźcie, jakie są osoby spod tego numerologicznego znaku!

Numerologiczna 7 - charakterystyka 

Osoby, które posiadają numerologiczną Siódemkę, są jedną z najbardziej zagadkowych osób ze wszystkich. Osoby spod tego numeru są perfekcjonistami w każdym calu, dlatego tak ważna jest dla nich kariera i życie zawodowe. Przez całe życie dążą do określonego ideału. Numerologiczne 7 skupiają się najbardziej na sobie, dlatego lubią być regularnie adorowane. Lubią, kiedy inni zabiegają o ich względy.

Zobacz także: Numerologia partnerska. Sprawdź z kim, powinieneś stworzyć związek?

Numerologiczne 7 lubią być również cenione i szanowane. Krytyczne uwagi na swój temat nie znosi zbyt dobrze. Kiedy słyszą krytykę, szczególnie od bliskich, bardzo często zaczynają rozmyślać nad swoim postępowaniem i zamykają się w sobie. Siódemki długo chowają urazę, dlatego wszelkie porażki są przez nie długo analizowane. Kiedy Siódemka słyszy na swój temat niepochlebne komentarze, staje się zgryźliwa i nieprzyjemna.

Na pierwszy rzut oka 7 jest pewna siebie, nikt jednak nie wie, że zmaga się z demonami z przeszłości, które ktoś kiedyś jej zaszczepił. Jest niezwykle wrażliwa, potrzebuje czułości i zrozumienia. Często ukrywa swoje kompleksy, które towarzyszą jej od dzieciństwa. Przybiera pozory, które mają sprawić, że kontakty z otaczającymi ją ludźmi stają się znacznie prostsze.

Zobacz także: Ranking najlepszych kochanków według znaków zodiaku. Będziecie zaskoczeni!

Symbolizm Siódemki

Podstawowy symbol: Duchowość

Podstawowa działalność: poszukiwacz

Powiązania z astrologią: Rak

Powiązania z tarotem: Rydwan

Ciało niebieskie: Saturn

Kamień: kryształ górski, ametyst

Sławne numerologiczne Siódemki:

  • Greta Garbo,
  • Fryderyk Nietzsche,
  • Marylin Monroe,
  • Fiodor Dostojewski,
  • Natalie Portman,
  • Johnny Depp.

Lubisz znać swoją przyszłość?

Zobacz także: Oto 3 najbardziej irytujące znaki zodiaku. Nie cieszą się zbyt dużą popularnością

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów