Co mówi o tobie numer twojego mieszkania? Niektóre nie mają pozytywnych wibracji

Wróżka Katerina 25.09.2020
Rudowłosa dziewczyna siedzi na kanapie w swoim mieszkaniu i czyta książkę, a obok siedzi piękny pies
Fotografia: Shutterstock

Co mówi o tobie numer twojego mieszkania? Całej prawdy dowiesz się dzięki numerologii! 

Codzienne aspekty naszego życia mają na nas ogromny wpływ. W tym oczywiście to, gdzie mieszkamy. To bowiem od naszego mieszkania w dużej mierze zależy, jaki mamy nastrój. Mówi się, że największy wpływ na nasze funkcjonowanie ma sam wystrój mieszkania, np. to, gdzie w sypialni znajduje się łóżko. A co powiecie na to, że wpływ na nasze usposobienie ma także numer naszego mieszkania? Wszystko zapisane jest w gwiazdach, a konkretnie... w numerologii!

Zobacz także: Za co ludzie cię cenią, a co ich w tobie irytuje? Zdradza to twój miesiąc urodzenia!

Numerologia mieszkania: co mówi o tobie numer twojego mieszkania?

Okazuje się, że wystarczy obliczyć, jaką cyfrę numerologiczną ma nasze mieszkanie! Dzięki temu poznasz wibrację swojego mieszkania. Jak to zrobić?

Jeżeli numer twojego mieszkania to 3 - to właśnie jest jego wibracja. Jeżeli jednak jest to dwu- lub trzycyfrowa liczba, musisz dodać każdą z cyfr do siebie. Np: 39 to 3+9, czyli 12. Wciąż wychodzi cyfra dwucyfrowa, zatem znów dodajemy - 1+2 to 3. Wibracja twojego mieszkania to 3. 

Co oznacza każda z wibracji?

Jedynka

W mieszkaniu o takiej wibracji często mieszkają... egoiści. Jesteś osobą, która ceni sobie przede wszystkim własną wygodę. Dlatego też wolisz mieszkać sam. Jeżeli już masz rodzinę, może się zdarzyć tak, że się nie dogadujecie i każdy chce postawić na swoim.

Dwójka 

W mieszkaniu o numerze dwa żyją ludzie, którzy potrafią się dogadać, ale tylko wtedy, kiedy są sami. Gdy zaczyna się robić tłoczno, może dojść do nagromadzenia emocji, co nie wpływa korzystnie na żadnego mieszkańca, ani gości. Jeżeli już chcesz się z kimś spotkać, lepiej umów się na mieście, żeby minimalizować ryzyko konfliktów.

Trójka

Trójeczka to prawdziwie imprezowe mieszkanie. Jest zawsze otwarte na gości, a przede wszystkim przyjaciół. Jego mieszkańcy mają serce na dłoni i potrafią dogadać się z każdym, a także każdego ugościć. Często jednak problemy pojawiają się między samymi domownikami, gdy dochodzi do starcia różnych temperamentów. 

Czwórka

W mieszkaniu numer cztery życie toczy się według określonego schematu. Jego mieszkańcy są poukładani i lubią wszystko planować w najmniejszych szczegółach. I będą bardzo przeżywać, jeżeli coś pójdzie nie po ich myśli. Wówczas może się zdarzyć, że poczują się obco we własnych czterech ścianach. 

Piątka

Ten mieszkaniec uwielbia przygody! Dlatego też żyje na wysokich obrotach, na nic nie ma czasu, a jeżeli już wchodzi w jakąś relację, to najczęściej jest to przelotna znajomość. Życie z nim w jednym mieszkaniu może być uciążliwe, właśnie ze względu na tempo, jakie narzuca sobie i domownikom. 

Szóstka

To naprawdę przytulne mieszkanko. Twoim marzeniem jest stworzenie dużej i zgranej rodziny. Masz takim temperament, że to właśnie ty będziesz jej głową, nawet, jeżeli jesteś kobietą. Ty po prostu wiesz, jak stworzyć przytulne ognisko domowe.

Siódemka

Urodzony z ciebie lider. Zarówno w kwestiach zawodowych, jak i domowych. Gdy wracasz do swojego mieszkania i zaczynasz spędzać czas z najbliższymi, czasami zapominasz, że nie są twoimi współpracownikami, co sprawia, że się wycofują. Potrafisz jednak zorganizować im wolny czas jak nikt inny!

Ósemka

Nie da się ukryć, że masz rękę do pieniędzy. Jesteś osobą przedsiębiorczą, dlatego to ty zajmujesz się domowymi finansami. Nie możesz jednak narzekać, bo osoby, które z tobą mieszkają, także charakteryzują się oszczędnością i są zaradni w każdej sytuacji. 

Dziewiątka

To najmniej stabilna ze wszystkich możliwości. W twoim domu jest zawsze bardzo emocjonalnie, bo każdy z was jest osobą wrażliwą, ale jednocześnie nerwową. To prawdziwa mieszanka wybuchowa, która nie sprzyja stabilizacji. Ale może to właśnie jest kluczem do sukcesu w twojej rodzinie.

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które spotkają miłość jeszcze tej jesieni! Kto zdobędzie twoje serce?

Zastanawiałeś się kiedyś, w którym mieście mieszkałoby ci się najlepiej? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie.

Quiz: w jakim mieście powinieneś mieszkać?
Rozwiąż quiz

W jakim mieście powinieneś mieszkać?

Quiz: w jakim mieście powinieneś mieszkać?

1. Co najbardziej lubisz jeść?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów