Horoskop tygodniowy miłosny na 21-28 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 16.09.2020
mężczyzna i zdrada
Fotografia: Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-28 września 2020 podpowie, czy w najbliższych dniach czekają nas gorące wieczory, czy zamiast tego powinniśmy zwątpić w wierność naszych partnerów. Sprawdź, co szykują dla ciebie gwiazdy!

Jowisz i Merkury stworzą nowe szanse w komunikacji, ale cofający się Mars pobudzi niezdrowe instynkty. Na dodatek zbliża się pełnia Księżyca i pod koniec tygodnia zaczniemy odczuwać jej wpływ... Co to oznacza dla poszczególnych znaków zodiaku? Kto może być teraz spokojny o swoje życie miłosne, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i sprawdź!

Zobacz także: Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran - będziesz mieć wrażenie, że nic nie układa się po twojej myśli, ale jest wręcz przeciwnie. Zachowaj jeszcze trochę cierpliwości. W przyszłym miesiącu zobaczysz, że wszechświat już teraz szykował dla ciebie coś wspaniałego.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk - jeśli dokonałeś/aś złego wyboru uczuciowego, nie brnij w to. Wycofaj się najszybciej, jak tylko jesteś w stanie. Później będzie ci bardzo trudno to odkręcić. Byki w związkach powinny bardziej pokazać, że się starają.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - nie ma nic złego w tym, żeby pisać na czacie z kilkoma osobami jednocześnie. Ale kiedy te osoby się o tym dowiedzą, mogą wcale nie być zadowolone... Szczególnie, jeśli twierdziłeś/aś, że traktujesz tę znajomość jak coś poważnego. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak - będziesz teraz wspominać byłą miłość, zastanawiając się nad tym, czy nie warto się odezwać. Jowisz daje ci poczucie, że to mogłoby coś zmienić. Zanim jednak napiszesz, najpierw się upewnij, czy twój eks na ruszył już do przodu z kimś innym. Może to przed tobą ukrywa?

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew - niektóre Lwy nie będą potrafiły nadążyć za tym, w jakim tempie rozwija się ich związek. Partner za szybko będzie chciał iść do łóżka, wyjechać razem na weekend albo się wprowadzić... Ale wy wbrew pozorom jesteście gotowi na takie szaleństwo. W końcu żyje się tylko raz.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna - Panny, które są w związkach, powinny uważać na to, by nie wzbudzać teraz zazdrości swojego partnera. Będziecie przyciągać licznych wielbicieli, ale jeśli nie chcecie zawieść zaufania ukochanej osoby, nie powinniście na to reagować. Jeśli to zrobicie, długo będzie wątpić w to, czy wam naprawdę zależy...

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga - to normalne, że się denerwujesz, czy się komuś spodobasz. Pamiętaj o jednym: ta osoba ma przecież takie same obawy! Kiedy ty się zastanawiasz, czy nie masz za dużego nosa, ktoś naprzeciwko ciebie nerwowo ukrywa zmarszczki... Skup się na tym, co w sercu i w głowie. Od razu będzie ci łatwiej.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion - Skorpiony w tym tygodniu mogą stać się płaczliwe i skłonne do melancholii. Nie będzie to wywołane aktualnymi zdarzeniami, a wspomnieniami z przeszłości. Uświadom sobie, że to od ciebie zależy, co z nimi w tej chwili zrobisz. Mogą być ciężarem, ale co się stanie, jeśli potraktujesz je jak cenną lekcję, z której możesz się czegoś nauczyć?

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec - w najbliższych dniach Strzelce będą tak nerwowe, że lepiej się do nich nie zbliżać... I wy sami też będziecie to czuć. Niektórzy z was nawet zasugerują, by zejść im z drogi. Mars sprawia, że jesteście teraz niespokojni i przewrażliwieni. Odpuśćcie sobie spotkania, szczególnie jeśli wasza znajomość z kimś dopiero się rozpoczęła.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - Koziorożce będą miały dobry, przyjemny tydzień. Pary zaszyją się w domach pod kocykiem, a single będą się rozglądać ze spokojem. Wasz dobry nastrój sprawi, że będziecie bardziej uprzejmi niż zwykle. Ludziom się to spodoba. Ktoś może wtedy dostrzec, że macie przepiękny uśmiech...

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik - niektóre Wodniki stały się zbyt pewne siebie w stosunku do swoich partnerów. Pozwalacie sobie na to, by trochę ich lekceważyć i sądzicie, że może wam to ujść na sucho. Nie wiecie jednak, że ktoś od dawna wpatruje się w waszych ukochanych i tylko czeka, aż popełnicie błąd... W tym tygodniu możecie stracić bliską osobę, jeśli nie będziecie okazywać jej szacunku. Pocieszy się w czyichś ramionach.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby - na horyzoncie jest już nowa znajomość, która może trochę namieszać w twoim życiu, jednak ty jeszcze zupełnie jej nie dostrzegasz. Czy nie jesteś ostatnio przesadnie skupiony na obowiązkach? Postaraj się znaleźć w swojej codzienności więcej balansu. Właśnie podczas tych poszukiwań natrafisz na kogoś, kto nagle nada wszystkiemu sens. 

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów