Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka!

Wróżka Katerina 07.10.2019
Horoskop tygodniowy.
Fotografia: shutterstock.com

Horoskop tygodniowy na okres 7-13 października 2019. Co cię czeka w tym tygodniu?

Horoskop tygodniowy podpowie ci, na co uważać i czego się wystrzegać w nadchodzącym tygodniu. Sprawdź swój los i bądź przygotowany na wszystkie pozytywne i mniej przyjemne chwile. Co horoskop tygodniowy przewiduje dla Ryb, Byka, Panny, Wagi oraz Skorpiona?

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Horoskop tygodniowy dla Barana

Na początku tygodnia napotkasz poważne problemy związane z życiem zawodowym. Baran zacznie wątpić w to, czy obecna praca sprawia mu przyjemność. Zdefiniuj najważniejsze wartości, którymi chcesz kierować się w życiu i dokładnie przemyśl ewentualną zmianę. Udaj się po radę do znajomych - ich szczerość będzie dla ciebie niezwykle wartościowa.

Horoskop tygodniowy dla Byka

W tym tygodniu dobry humor, siła i motywacja nie będą cię opuszczać. Już w poniedziałek uda ci się zrealizować coś, o co walczyłeś od kilku tygodni. Pod koniec tygodnia zadbaj bardziej o relacje z bliskimi - w szczególności z najbardziej ukochaną osobą. Twój pracoholizm może negatywnie wpłynąć na wasze stosunki. Samotne Byki będą miały w weekend okazję spotkać miłość życia - nie zamykaj się w domu i bądź otwarty na nowe znajomości.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Gwiazdy są teraz po twojej stronie. Samotne Bliźnięta niedługo spotkają miłość swojego życia. W rozmowach z nowo poznaną osobą bądź szczery, jeśli chodzi o zamiary - w przeciwnym wypadku, zamiast związku, będziesz miał szansę jedynie na przyjaźń. Zakochane Bliźnięta czeka przełom w związku. Wasza relacja wejdzie na całkiem nowy poziom.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Rak marzy o relaksie i odprężeniu. Jeśli ambitnie i pracowicie wejdziesz w początek tygodnia, to już pod koniec czeka cię kilka wolnych dni. Być może warto przemęczyć się na początku, żeby zyskać nagrodę i relaks później? Nagły przypływ pieniędzy pozwoli ci zorganizować krótki wyjazd za miasto.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Nie denerwuj się i nie przejmuj drobnostkami. W nowy tydzień wejdziesz podminowany, jednak chandra szybko minie. Skup się przede wszystkim na relacjach ze znajomymi i rodziną - to oni odciągną cię od negatywnych myśli i przykrego nastroju. W piątek czeka cię poważny wydatek - przygotuj się, że kolejne tygodnie upłyną pod znakiem oszczędzania.

Zobacz także: Sennik - znaczenie snów. Dowiedz się, co oznaczają twoje sny?

Horoskop tygodniowy dla Panny

Panna od początku tygodnia musi dawać z siebie wszystko - zwłaszcza w relacji z członkami rodziny. Bliska ci osoba potrzebuje pomocy i emocjonalnego wsparcia. Bądź wyrozumiały i zadbaj o to, żeby spędzić z nią trochę więcej czasu. Pod koniec tygodnia czeka cię dużo rywalizacji z pracy. Twój wysiłek może niedługo się opłacić.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sprawy w końcu zaczną układać się po twojej myśli. Bliska osoba już na początku tygodnia okaże ci wsparcie, którego tak bardzo potrzebowałeś. Naucz się doceniać najprostsze gęsty - często nie zauważasz drobnych uprzejmości, a to właśnie te małe sprawy są esencją życia. Pamiętaj, żeby odwdzięczać się innym za ich dobro.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Poniedziałek nie będzie zbyt udany. Po pracowitym weekendzie rozpoczęcie nowego tygodnia będzie dużo cięższe, niż mogło się wydawać. Szybko jednak wdrążysz się w rytm pracy. Oddeleguj kilka najtrudniejszych zadań swoim współpracownikom - zadbasz w ten sposób o równowagę work-life balance.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Skup się w tym tygodniu przede wszystkim na sobie. Bliscy i znajomi będą próbowali zrzucić na ciebie własne problemy, jednak zajmowanie się nimi nie będzie korzystne dla twojego zdrowia psychicznego. Poćwicz bardziej asertywne odpowiedzi. Pod koniec tygodnia czeka cię przyjemna niespodzianka w pracy. Twój wysiłek zostanie doceniony przez przełożonych.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Nadszedł czas, by zainteresować się na poważnie swoim zdrowiem i kondycją fizyczną. Jeśli teraz zaczniesz inwestować w siebie, nadchodzące mrozy nie będą w stanie pokonać ciebie i twojej odporności. Zajmij się przede wszystkim swoją dietą - ostatnio pozwalasz sobie na zbyt wiele niezdrowych rzeczy.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Pierwsze dni tego tygodnia będą idealną okazją do poznawania nowych osób oraz flirtu. Uczucia z przeszłości nie dają jednak o sobie zapomnieć. Żeby zaangażować się w coś na poważnie, musisz najpierw zakończyć poprzedni rozdział. Odpowiedz sobie na pytanie, na kim ci teraz najbardziej zależy?

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Dobry humor i uśmiech nie będą cię opuszczać. Pod koniec tygodnia uświadomisz sobie, że zrealizowałeś kilka ambitnych projektów, o których myślałeś od dawna. Szczęście będzie sprzyjać w życiu zawodowym i nie opuści cię w prywatnych relacjach. Chwytaj ten czas pełnymi garściami!

Zobacz także: Horoskop majów - znaki zodiaku majów. Sprawdź, jaki jest twój!

Który znak zodiaku jest miłością twojego życia? Koniecznie to sprawdź!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów