Horoskop tygodniowy 28.09-5.10 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 25.09.2020
horoskop tygodniowy
Fotografia: Chillizet

Zbliża się intensywna, ognista pełnia Księżyca. Barany w tym tygodniu przejdą same siebie! Co wydarzy się w życiu innych znaków? Przeczytaj!

Pełnia Księżyca, która będzie miała miejsce w tym tygodniu, ukaże się na niebie w czasie, gdy Księżyc przebywać będzie w znaku ognistego Barana. A ponieważ Baran jest teraz pod silnym wpływem Marsa, w tych dniach wszyscy będą musieli odpowiedzieć sobie na pytania: W co wierzę? Czego tak naprawdę pragnę? O co walczę? Jak chcę to wyrazić? Sprawdź swój horoskop tygodniowy i zobacz, co pomoże ci odkryć tę tajemnicę.

Zobacz także: Tarot na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran - nadchodzące dni będą ci grały na nerwach na wszystkie możliwe sposoby i odczujesz w sobie każdy rodzaj niepokoju. Jeśli pojawi się zwątpienie i nie będziesz wiedział, jak sobie pomóc, porozmawiaj z partnerem albo zaufanym przyjacielem. Część Baranów może odczuć coś przeciwnego - duży wzrost pewności siebie. Zastanówcie się, jak chcecie to wykorzystać. Cały czas miejsce na uwadze to, że wasza relacja ze światem to przede wszystkim relacja z ludźmi.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk - w życiu zawodowym bardzo dobra passa. Pojawią się okazje, których od dawna się spodziewałeś, ale do ostatniej chwili nie byłeś pewien, czy rzeczywiście zostaniesz doceniony. Teraz możesz już odetchnąć z ulgą. Być może już czas wyznaczyć sobie jakieś nowe cele w karierze?

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - zapowiada się przyjemny tydzień, pod warunkiem, że pogodzisz ze sobą dwa skłócone głosy w twojej głowie. Masz w sobie dwa odmienne punkty widzenia na jakąś sprawę i to decyduje o tym, że czujesz się sfrustrowany. Poradź się kogoś bliskiego, zachowując przy tym otwarty umysł. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak - masz ochotę się zbuntować i... jest to bardzo dobry pomysł. Ludzie ostatnimi czasy wykorzystywali twoją dobroć i nie szanowali twoich uczuć. Masz przynajmniej jedną taką osobę w swoim otoczeniu, która zasługuje na to, by jej przypomnieć, że nie wolno tobą pomiatać. Kiedy pokażesz, że masz pazurki, odezwie się w tobie jeszcze większa duma. 

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew - Lwy, które w ostatnim czasie trochę zwątpiły w siebie, podczas pełni nagle poczują w sobie przypływ odwagi. Zobaczycie też, że wasze otoczenia zaczyna postrzegać was inaczej. Przyciągacie do siebie ludzi, szukają u was akceptacji i wsparcia. W miłości może się pojawić wymarzona szansa.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna - możecie w tym tygodniu poczuć się trochę rozleniwieni, szczególnie jeśli tego lata nie mieliście żadnych wakacji. Pozwólcie sobie na chwilę wolnego, nic się nie stanie. Kiedy naładujecie baterie, wrócicie do życia z zupełnie nową energią. Kiedy ostatni raz zaszyliście się w domu, żeby poczytać coś ciekawego?

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga - jeśli zastanawiacie się nad tym, czy warto w coś zainwestować, zaczekajcie z odpowiedzią do połowy tygodnia. Wtedy wszystko się rozjaśni i sprawy, które wydawały się wam niezrozumiałe, nabiorą klarowności. W tej sytuacji lepiej zadziałać z wyczuciem. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion - niepotrzebnie martwicie się o pieniądze, bo wasze sprawy finansowe w niedalekiej przyszłości ułożą się same. Zamiast tego zainteresujcie się swoim zdrowiem i zróbcie potrzebne badania. Pamiętajcie, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Szczególnie, że leczenie sporo kosztuje.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec - w tym tygodniu poczujesz, że stoisz przed koniecznością udowodnienia, na czym naprawdę ci zależy. Będziesz chciał sobie wywalczyć odpowiednią pozycję. Chociaż może się zrobić nerwowo, najwięcej osiągniesz, obracając sprawę w żart. Nie zapominaj, że poczucie humoru i optymizm jest największą siłą twojego znaku. Tym właśnie zjednujesz sobie ludzi!

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - wyznaczysz sobie teraz jakiś istotny cel i konsekwentnie będziesz dążył do jego realizacji. Uda ci się spełnić marzenie, jednak pod warunkiem, że schowasz dumę do kieszeni i przyjmiesz pomoc od życzliwej ci osoby. Ktoś bardzo chce ci pomóc! A twoja samodyscyplina nie wystarczy.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik - zagrasz w tym tygodniu w otwarte karty i będziesz z tego powodu bardzo dumny. Głośno wypowiadając to, w co wierzysz, pokażesz innym ludziom, że doskonale wiesz, do czego dążysz. Będą cię za to podziwiali i część z nich pójdzie w twoje ślady. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby - Ryby szukające miłości powinny częściej wychodzić z domu. Odpuśćcie sobie aplikacje randkowe i wkręćcie się na jakąś imprezę albo wyjdźcie tam, gdzie spotykają się ludzie o podobnych zainteresowaniach. Spotkanie na żywo oszczędzi wam późniejszego stresu przed pierwszą randką.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów