Horoskop tygodniowy 24-31.08 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 21.08.2020
horoskop tygodniowy
Fotografia: Chillizet

Wenus znalazła się niedawno w znaku Raka i wszyscy czujemy, że w naszych związkach uczuciowych zachodzą teraz poważne zmiany. Co to oznacza dla poszczególnych znaków zodiaku? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i sprawdź!

Czego możemy się spodziewać na nadchodzący tydzień? Sezon Lwa powoli się kończy, ustępując miejsca Pannie. Co te jakości wniosą do naszego życia? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran - odezwie się teraz twoja ambicja. Krytycznie spojrzysz na swoje dokonania z ostatniego miesiąca i jeśli dostrzeżesz, że masz w czymś zaległości, teraz nadrobisz je w ciągu jednego tygodnia. Postawisz sobie cele na nadchodzącą jesień.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk - z jednej strony dopadnie cię melancholia, ale z drugiej zauważysz, że wracasz do siebie po okresie niepewności. Odzyskasz jasność myślenia i nareszcie ułożysz sobie w głowie sprawy, które zakłócały twój spokój. Podejmiesz działania i zmienisz swoją sytuację.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - początek sezonu Panny to dla ciebie najlepszy czas na przemyślenia. Wyciągniesz wnioski z tego, co przeżyłeś w pierwszej połowie roku i odpowiesz sobie na pytanie, jaką chcesz mieć jesień. Będzie to niestety oznaczało, że zapragniesz odejść od ważnej dla ciebie osoby. Poczujesz, że ta relacja więcej zabiera niż daje.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak zobaczysz w tym tygodniu wyraźnie, że twoja była miłość nie ma w stosunku do ciebie żadnych poważniejszych planów. Spotykacie się i rozmawiacie, bo lubi przy tobie poczuć, że w każdej chwili może do ciebie wrócić... Ale twoje nadzieje na to, że to się kiedykolwiek stanie, zawiodą.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew - czujesz, że niedługo stanie się coś ważnego, ale nie wiesz, co to może być? Wszechświat zachęca cię do tego, abyś poddał się nadchodzącym zmianom i zaufał, że są dla ciebie dobre. Otaczające cię siły w sekrecie pracują, by spełnić twoje potrzeby. Ty jedynie udowodnij, że na to zasługujesz. Ciesz się życiem!

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna - dostaniesz skrzydeł. Poczujesz, że przyszedł twój czas. Twoje samopoczucie będzie się teraz poprawiać z dnia na dzień i będziesz czuć, jak stajesz się coraz bardziej atrakcyjny. Na horyzoncie nowa miłość. Nikt nie przejdzie teraz obok ciebie obojętnie.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga - łudzisz się odrobinę sądząc, że ta osoba, która pojawia się w twoim życiu raz na tydzień i szepcze piękne słówka, będzie chciała spędzić z tobą więcej czasu. Jeśli ktoś daje do zrozumienia, że relacja nie jest dla niego poważna, w żaden sposób go nie zmusimy, aby zmienił zdanie. Nie przekonuj siebie, że możesz to zrobić.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion - wyładowując emocje na najbliższej ci osobie bardzo ją ostatnio ranisz. Nie usprawiedliwiaj krzyku i złośliwości tym, że jesteś zestresowany. Jeśli ktoś zupełnie nie zasłużył na takie traktowanie, w jaki sposób to świadczy o tobie?

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec - w ostatnich dniach odczuwasz zmęczenie, jesteś wypalony. Pomoże ci przebywanie blisko wody, na łonie natury. Znajdź chwilę wolnego i wybierz się nad jezioro czy nad rzekę. Zobaczysz, że po krótkim czasie odzyskasz energię.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - nie oceniaj samego siebie tak negatywnie! Ludzie wokół mają o tobie bardzo dobre zdanie. Jednak wyczuwają, że coś jest nie tak i krążą ci po głowie czarne myśli. Wydaje im się, że to ich wina. Uśmiechnij się do nich!

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik -wróciła do ciebie szansa na miłość, którą - jak sądziłeś do niedawna - już straciłeś. Teraz znowu pojawia się możliwość, żebyście się zbliżyli. To jednak wymaga tego, abyś trochę się postarał. Zastanów się, czego chcesz.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby - w tym tygodniu nie będziesz przypominać samego siebie. Na chwilę stracisz zainteresowanie dla duchowej strony życia i weźmiesz się do konkretnych działań. To wpływ Panny! Wykorzystaj ten czas na porządki i organizację.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów