Horoskop tygodniowy 23.03 - 29.03. Dowiedz się, co zostało zapisane w gwiazdach!

Wróżka Katerina 20.03.2020
horoskop tygodniowy znaki zodiaku
Fotografia: Shutterstock

Horoskop tygodniowy 23.03 - 29.03 może być dla niektórych znaków zodiaku bardzo pozytywny, a dla innych wręcz przeciwnie. Przygotujcie się na nieoczekiwane zmiany, które zajdą w waszym życiu. Sprawdźcie, jaki los został zapisany w gwiazdach.

Każdy nowy tydzień niesie ze sobą nowe wyzwanie. Sprawdź swój horoskop tygodniowy i zobacz, jakie niespodzianki na ciebie czekają. Poniższy horoskop pomoże zinterpretować czekające na was wyzwania i zmiany.

Przez tydzień może wydarzyć się naprawdę dużo, dlatego lepiej wcześniej zachować wewnętrzną równowagę i przekonać się, co może nas spotkać.

Horoskop tygodniowy - Baran

Osoby spod znaku zodiaku Barana powinny skupić się na sobie. Krótka podróż lub po prostu odpoczynek w domowym zaciszu z pewnością okażą się odpowiednią nagrodą po poprzednich tygodniach spędzonych na ciężkiej pracy. W firmie w końcu zostaniecie docenieni. W miłości szczęście będzie wam sprzyjać. Możliwe, że poznacie drugą połówkę.

Horoskop tygodniowy - Byk

Jeśli urodziliście się pod znakiem zodiaku Byka, w tym tygodniu czeka na was niesamowite szczęście. Spotkania ze znajomymi, a także krótkie wyjazdy z pewnością okażą się prawdziwą odskocznią od ułożonego życia. Warto również puścić wodze fantazji i zaszaleć na zakupach.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Dla Bliźniąt ten tydzień upłynie pod znakiem porządkowania zaległych spraw i obowiązków. Ten tydzień będzie również idealny do rozpoczęcia nowego hobby. Bieganie, pływanie lub jazda na rolkach z pewnością poprawi waszą kondycję oraz samopoczucie. Jeśli jednak to nie przyniesie upragnionego rezultatu, warto wybrać się na krótki wypad za miasto.

Horoskop tygodniowy - Rak

Osoby spod znaku zodiaku Raka wpadną w bardzo miłe i skore do zabawy towarzystwo. Niestety może okazać się, że przez nowych znajomych zapomnicie o swoich obowiązkach. Musicie zejść na ziemię i zacząć twardo po niej stąpać. W pracy wasz szef może mieć do was pretensje, że nie wykonujecie swoich obowiązków, jak należy.

Horoskop tygodniowy - Lew

W tym tygodniu będzie czekać na wszystkie Lwy dużo pozytywnych niespodzianek. Podwyżka w pracy, a w miłości wszystko ułoży się po waszej myśli. Osoby samotne mogą w końcu trafić na drugą połówkę, z którą będą dogadywać się bez słów. Pod koniec tego tygodnia warto zadbać o zdrowie.

Horoskop tygodniowy - Panna

Większość Panien powinna zainteresować się swoim życiem. Warto przemyśleć decyzje, których teraz będziecie mieć bardzo dużo do podjęcia. Dajcie sobie chwilę, a za parę dni wszystko uda się wyjaśnić. Odpocznijcie i spotkajcie się ze znajomymi, których bardzo dawno nie widzieliście. Ich rady mogą przynieść pozytywny skutek.

Horoskop tygodniowy - Waga

Wagi muszą w końcu pomyśleć o sobie i swoich problemach. Ten tydzień to dobry czas na rozmowę z bliskimi i opracowanie odpowiedniego planu, który będą realizować krok po kroku. Weekendy poświęćcie na odpoczynek i rozwijanie swoich pasji. Wiosna z pewnością będzie temu sprzyjać.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona powinny przestać narzekać na swoje życie. Powinny zmienić swoje życie i zadbać o swoją przyszłość. Ten tydzień może zmienić waszą przyszłość na znacznie lepszą. Warto przyłożyć się tylko do swoich obowiązków, a z pewnością czekać będzie na was nagroda.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Większość Strzelców powinna skupić się na rozwiązywaniu swoich problemów, które od jakieś czasu spędzają im sen z powiek. Porozmawiajcie z bliskimi, którzy z pewnością wam pomogą i udzielą kilka dobrych rad. W tym tygodniu pomimo wielu spraw będziecie myśleć pozytywnie.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Ten tydzień będzie dla Koziorożców bardzo wyjątkowy. Może być to spowodowane spotkaniami z rodziną, która sprawi, że wasz nastrój znacznie się poprawi. W innych dziedzinach waszego życia również spokój. Większość spraw zacznie się układać pod koniec tygodnia.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodniki w końcu zbiorą się na odwagę i zawalczą o swoje marzenia. To dobry czas na zmianę pracy czy otoczenia. W wolnym czasie warto zająć się sportem lub nowym artystycznym hobby. W miłości czeka na was bardzo wiele nowych przeżyć. Na waszej drodze pojawi się osoba, na którą czekaliście od wielu lat.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ten tydzień warto w pełni poświęcić rodzinie i przyjaciołom. Czeka was również niespodziewany telefon, który przyniesie wiele dobrych informacji. W życiu miłosnym stabilizacja oraz ogólny spokój. Samotne Ryby mogą spotkać na swojej drodze drugą połówkę.

Lubisz czytać horoskopy?

Zobacz także: Te znaki zodiaku źle przechodzą rozstanie!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów