Horoskop tygodniowy 21-28.09 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 16.09.2020
horoskop tygodniowy
Fotografia: Chillizet

Od 10 września na niebie ma miejsce bardzo istotne zjawisko, które będzie na nas wywierało wpływ aż do połowy listopada. Mars przeszedł do retrogradacji w znaku Barana, a więc zaczął się "cofać'. Co to oznacza dla poszczególnych znaków zodiaku? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i sprawdź!

Ogniste znaki czują się teraz lekko przytłoczone, znaki wodne bardziej niż zwykle chronią swojej wrażliwości, ziemskie mają wrażenie, że nikt ich nie rozumie, a powietrzne szukają miejsca, do którego mogłyby uciec. W jaki sposób retrogradacja Marsa wpływa na ciebie i co możesz z tym zrobić? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran - kiedy poczujesz się czymś zirytowany, wycofuj się natychmiast. W tym tygodniu nie uda ci się stłumić żadnej negatywnej emocji i najmniejsza nawet frustracja będzie narastać do niewyobrażalnych rozmiarów. Każdy może cię sprowokować do awantury, chyba że sam zadbasz wcześniej o to, by się uspokoić. Walka ci się nie opłaca. Lepiej tego nie próbuj.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk - wrócą do ciebie wspomnienia czegoś, co kiedyś dawało ci wiele radości. Chociaż będziesz chciał to odzyskać, w tym tygodniu lepiej będzie nie podejmować prób. Trudno ci teraz wyrazić to, co myślisz. Niedługo twoja komunikacja się usprawni i wtedy zobaczysz, że bez żadnego zastanowienia jesteś w stanie sformułować wypowiedź w taki sposób, by przekonać rozmówcę do swoich racji.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - zastanów się, czy nie rzucasz swoich obietnic na wiatr. Szybko teraz zmieniasz zdanie, a ludzie w twoim otoczeniu w żaden sposób się nie spodziewają, że to zrobisz... Wydaje im się, że to, co powiedziałeś na początku tygodnia, obowiązuje także pod jego koniec. A czy tak jest w rzeczywistości? Nie zapowiadaj nikomu, że mu w czymś pomożesz, jeśli nie masz co do tego pewności. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak - w tym tygodniu możesz mieć wrażenie, że wszyscy wokół stali się brutalni i w żaden sposób nie liczą się z cudzymi uczuciami. Tylko ty wciąż dbasz, by innym było miło... Dobrym sposobem na to, by złapać dystans, będzie dla ciebie oddanie się jakiejś twórczej pracy albo nauczenie się czegoś nowego. Zajmiesz myśli i przy okazji zrobisz dla siebie coś, co da ci satysfakcję. Przestaniesz się przejmować tym, co mówią inni. 

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew - w twoim życiu pojawiła się nowa znajomość, która wywołała ostatnio małą rewolucję w twoim postrzeganiu świata. Chociaż wywiera to na ciebie bardzo dobry wpływ, nie zapominaj o sobie. Bądź naturalny/a, kiedy ze sobą rozmawiacie i nie zmieniaj się po to, by ktoś cię zaakceptował. Ta osoba doskonale zdaje sobie sprawę z różnic między wami i nie widzi powodu, by się ich pozbywać!

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna - to dobry tydzień na to, by wszystkie Panny postawiły sobie cele na najbliższe kilka miesięcy. Wszystko, co sobie teraz postanowicie, będzie wywierać na was wpływ aż do końca zimy. Spiszcie na kartce to, co chcielibyście w tym czasie osiągnąć i zachowajcie te zapiski. Zacznijcie listę od prostych rzeczy, które możecie zrobić jeszcze w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga - zakochane Wagi, które jeszcze w ubiegłym tygodniu nie widziały świata poza swoim nowym partnerem, teraz nagle będą chciały podkreślić swoją niezależność... Uważajcie, żeby z tym nie przesadzić. Jeśli chodzi wam o to, żeby wziąć sobie kilka dni wolnego od nowej relacji i uporządkować sprawy, nie zachowujcie się tak, jakbyście chcieli ją skończyć. Nie chcecie chyba stracić tej osoby, prawda?

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion - w tym tygodniu przyjdzie wam do głowy jakiś zupełnie nowy plan, uwzględniający obecność waszych bliskich i wymagający od nich podjęcia konkretnych działań. Będzie to ciekawe, twórcze rozwiązanie, które zadowoli wszystkich, ale stanie się tak tylko pod jednym warunkiem. Zamiast oznajmiać im to z góry, zapytajcie, czy mają ochotę wziąć w tym udział...

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec - masz wszystkiego dosyć i nie potrafisz nikomu wytłumaczyć, skąd w tobie takie nastawienie. Żeby uniknąć niekomfortowych rozmów, po prostu na kilka dni wycofaj się z życia towarzyskiego i naładuj baterie. Odłóż swoje obowiązki przynajmniej na jeden dzień i zrób dla siebie coś przyjemnego. Od razu zauważysz różnicę.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - unikajcie osób spod znaków żywiołu Ognia, bo będą wam teraz działać na nerwy. Sama ich obecność będzie wam przypominać o czymś, czego w sobie nie lubicie. Za kilka dni będziecie się zastanawiać, o co tak właściwie wam chodziło... Ale nie cofniecie już niemiłych słów, które zdążyliście w tym tygodniu wypowiedzieć. Jeśli możecie, nie angażujcie się teraz w rozmowy z nimi.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik - czujecie się oszukani przez kogoś, kto czuje się oszukany przez was. Sytuacja jest patowa i jedyne, co może jej pomóc, to czas. Za tydzień lub dwa będziecie się z tego śmiać i żadne z was nie będzie w stanie sobie przypomnieć, o co mieliście do siebie żal. Jednak jeśli teraz zaczniecie to rozgrzebywać, pokłócicie się na amen!

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby - z niczym się nie spieszcie, szczególnie jeśli ludzie wokół narzucają sprawom szybkie tempo. Ze spokojem obserwujcie, jak z roztargnienia popełniają błędy i nie dajcie się zmusić do tego, żebyście zrobili to samo. Niezależnie od tego, czy chodzi o kwestie związane z pracą czy relacje uczuciowe, działajcie powoli, krok po kroczku, w pełnym skupieniu. Na koniec tygodnia zobaczycie, jak wszyscy inni muszą zaczynać od nowa, a wam udało się wszystko. 

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów