Horoskop tygodniowy 21-27 października dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 21.10.2019
Horoskop tygodniowy
Fotografia: Shutterstock

Sprawdź swój horoskop tygodniowy na okres 21-27 października 2019! Co cię czeka w najbliższych dniach?

Horoskop tygodniowy na 21-27 października przewiduje wiele niespodzianek. Sprawdź, co cię czeka w najbliższych dniach. Niektórzy znajdą miłość życia, innych czeka rewolucja w pracy. Los niektórych znaków zodiaku będzie naprawdę przewrotny. Czy rozpoczynający się tydzień będzie szczęśliwy dla twojego znaku zodiaku? Przekonaj się.

Horoskop tygodniowy - Baran

W tym tygodniu twoimi myślami zawładnie nostalgia. Musisz przemyśleć wydarzenia, które miały miejsce ostatnio w twoim życiu. Analiza poprzednich decyzji doprowadzi cię do zaskakujących wniosków na temat samego siebie. Nie bój się zwierzać bliskim osobom z rodziny. Ich wsparcie w najbliższych dniach będzie nieocenione.

Horoskop tygodniowy - Byk

Rozpoczynający się tydzień widnieje dla Byka pod znakiem trudnych wyborów między obowiązkami zawodowymi, a sprawami prywatnymi. Musisz wypracować rozsądny kompromis. Jeśli w pełni poświęcisz się pracy, ucierpi na tym twoja relacja z bliskimi. Zastanów się, czy zmiana warunków zatrudnienia nie będzie dobrym rozwiązaniem na przyszłość.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Nadchodzący tydzień będzie dla Bliźniąt bardzo ważny ze względu na zdrowie. Wychodzisz na prostą - twoja odporność znacznie się poprawi, a uciążliwe objawy w końcu odpuszczą. Nie zaniedbuj jednak dalszych starań - regularne treningi, zdrowa dieta i częste kontrole u lekarza mogą sprawić, że poczujesz się jeszcze lepiej.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak musi uważać w tym tygodniu na fałszywych przyjaciół. Gwiazdy ci sprzyjają, więc bardzo szybko uda ci się rozpoznać fałsz. Nie dawaj drugich szans - wiele osób nie zasługuje na to, gdy już raz zawiodą twoje zaufanie.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew będzie w tym tygodniu przebojowy, pracowity i ambitny. Szykuje się pasmo sukcesów zawodowych! Dostaniesz propozycję pracy w nowym miejscu, co da ci kartę do negocjacji warunków w obecnej firmie. To, jakie rozwiązanie wybierzesz, zadecyduje o całej końcówce roku.

Horoskop tygodniowy - Panna

Ten tydzień będzie trudny, jednak zakończy się ogromnym sukcesem. Twoja kreatywność i zaangażowanie sprawią, że w końcu zaczniesz się spełniać zawodowo. W piątek podejmiesz decyzję o tym, co dalej. Zaskakujący pomysł na biznes tylko czeka, aby go zrealizować.

Horoskop tygodniowy - Waga

Dla Wagi nadchodzący tydzień będzie czasem romansu. Zakochane Wagi spędzą wspaniałe dni z ukochaną osobą. Szczera rozmowa sprawi, że w waszej relacji sporo się zmieni, co przełamie męczącą rutynę. Samotne osoby spod znaku Wagi mogą liczyć na kilka spotkań, z czego jedno prawdopodobnie przerodzi się w coś więcej. Zwróć szczególną uwagę na Skorpiona.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Dla Skorpiona będzie to idealny tydzień na podejmowanie ryzyka. Choć aktualnie twoja sytuacja finansowa nie prezentuje się rewelacyjnie, niedługo los może całkiem się odmienić. Samotne Skorpiony powinny zaplanować na nadchodzący weekend wyjazd poza miasto - to idealna okazja, by poznać kogoś nowego!

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec na początku tygodnia będzie się zmagał ze stresem i niepokojem, głównie ze względu na pracę. Wzrost pozytywnych emocji nastąpi dopiero w czwartek po krótkiej rozmowie ze znajomymi. Możesz liczyć na ich wsparcie, jednak pamiętaj, żeby odwdzięczać się za każdą życzliwość. Dzięki temu będziecie sobie bliżsi.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec może liczyć na powodzenie w pracy. Gwiazdy sprzyjają twojej karierze. Kontakt z klientami przyjdzie ci niezwykle łatwo i swobodnie, a już w środę możesz zrobić coś, co znacząco wpłynie na zarobki całej firmy. Jeśli przyłożysz się uczciwie do swojej pracy, już niedługo będziesz mógł bez obaw poprosić o podwyżkę.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Skup się na relacjach z rodziną. Ostatnie tygodnie były dla ciebie ciężkie i musiałeś poświęcić większość czasu na pracę. Twoi bliscy jednak mocno to odczuwają i potrzebują nadrobienia straconego razem czasu. W tygodniu staraj się poświęcić codziennie czas na wspólne posiłki i rozmowy. W weekend natomiast idealnie sprawdzi się relaksujący wyjazd.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Gwiazdy przewidują Rybom dość leniwy, spokojny tydzień. W pracy nowe obowiązki nie sprawią ci większego problemu. W życiu rodzinnym bez większych zawirowań. Spróbuj przełamać rutynę nowym hobby. Podjęcie aktywności fizycznej będzie w tym przypadku dobrym rozwiązaniem.

Zobacz także: Horoskop majów - znaki zodiaku majów. Sprawdź, jaki jest twój!

Przekonaj się, który znak zodiaku jest miłością twojego życia! Zgadzasz się z wynikiem?

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów