Horoskop tygodniowy 19-26.10 dla wszystkich znaków zodiaku

Magdalena Pawłowska 16.10.2020
horoskop tygodniowy
Fotografia: Chillizet

Co gwiazdy szykują dla ciebie na ten tydzień? Przeczytaj swój horoskop i sprawdź!

Końcówka października upłynie nam pod znakiem poszukiwania porozumienia z innymi ludźmi. Każdy znak zodiaku będzie to postrzegał inaczej i inaczej to odczuje. Jak będzie to wyglądało u ciebie? Sprawdź!

Zobacz także: Tarot na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran - może zabraknąć ci cierpliwości do przeprowadzenia spokojnej, stonowanej rozmowy. Ale czy to od razu powód, żeby krzyczeć na siebie nawzajem? Masz pretensje do kogoś, bo żyje niezgodnie z twoimi oczekiwaniami. Nie można robić z tego powodu awantur.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk - przed Księżycem nie da się niczego ukryć. Możesz udawać przed wszystkimi, że już czegoś nie pragniesz, ale twoja podświadomość doskonale wie, że jest inaczej. Stłumione uczucia dadzą o sobie znać. Może jednak spróbujesz je wyrazić?

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - dobra passa trwa. Tej jesieni ludzie są zachwyceni twoją energią. Szczególnie w sprawach miłosnych Bliźniaki mogą teraz liczyć na powodzenie. Nikt nie jest w stanie przejść obok was obojętnie. A kiedy zaczynacie żartować... Ach!

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak - nieważne jak bardzo tego chcesz - nie chowaj się przed całym światem pod kocykiem. Ominie cię wtedy wiele wspaniałych okazji. Naucz się doceniać zwyczajne, codzienne czynności i zauważ przyrodę wokół siebie. Czy na pewno komputer jest od tego lepszy?

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew - jak to zwykle w życiu Lwów bywa, kiedy niczego się nie spodziewacie, wtedy najwięcej się dzieje. Pod koniec października możecie mieć wrażenie, że wasze życie zaczyna się na nowo, bo nowy rozdział rozpoczniecie dość intensywnie. Tylko nie uciekajcie ze strachu przed zranieniem. Nie ma takiej potrzeby.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna - będzie was korciło, żeby krytykować wszystkich wokół. Ale nie będziecie się spodziewać, że usłyszycie wtedy bardzo celne riposty... Nie ryzykujcie, uważając, że jesteście bezkarni. Wasze żartobliwe złośliwości mogą sprawić, że ktoś powie wam, co od dawna o was myśli. A wtedy zrobi się niefajnie...

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga - masz pełne prawo nie wiedzieć, czego chcesz i wahać się przy podejmowaniu decyzji. Możesz spokojnie powiedzieć o tym głośno i otwarcie porozmawiać o tym, jaki masz punkt widzenia. Wcale nie ma konieczności, żeby się z czymkolwiek spieszyć. Jeśli ktoś nie będzie umiał dać ci czasu... Odpowiedź jest chyba jasna.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion - nie denerwuj się pracą ani finansami! Im bardziej optymistycznie będziesz o tym myśleć, tym więcej majątku będziesz niedługo posiadać. Najważniejsze jednak, aby w zespole była obecna współpraca. Nie działaj w pojedynkę, korzystaj z pomocy. Ludzie są po twojej stronie.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec - jeśli zacznie cię w tym tygodniu frustrować to, że od dawna nie miałeś/aś wakacji, a sytuacja na świecie może niedługo uniemożliwić podróże, znajdź sposób na to, by poprawić sobie humor. Rozwiązaniem mogą być krótkie, jednodniowe lub weekendowe wycieczki. Wypad za miasto? Spacer do lasu? A może chcesz wyprowadzić psa przyjaciół?

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - okaż innym więcej cierpliwości, a ten tydzień będzie jak z bajki. Jeśli jednak będziesz stać nad ludźmi z listą rzeczy, które mieli zrobić, a jeszcze nie zrobili, pomyślą, że zwariowałeś/aś. Postaraj się traktować wszystkich z większym luzem. Szczególnie partnera!

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik - powiedz na pierwszej randce, o co ci chodzi i czego szukasz. Odkryjesz wtedy, czego NIE szukasz. Wszyscy wokół wmawiali ci, że jest inaczej. Poczujesz się zaskoczony/a.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby - wyznaj otwarcie osobie, która cię zraniła, że uważasz, że jej zachowanie było nie w porządku. Dlaczego boisz się powiedzieć, że coś było nie tak? Zasługujesz na to, żeby cię przeprosić. Jeśli puścisz to płazem, będziesz żałować.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów