Horoskop tygodniowy 14-21.09 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 10.09.2020
horoskop tygodniowy
Fotografia: Chillizet

Od 10 września na niebie ma miejsce bardzo istotne zjawisko. Mars przeszedł do retrogradacji w znaku Barana, a więc zaczął się "cofać'. Co to oznacza dla poszczególnych znaków zodiaku? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i sprawdź!

Czego możemy się spodziewać na nadchodzący tydzień? Cofający się Merkury, planeta walki i opiekun tych, którzy chcą bronić własnych przekonań, zmusi część z nas do zatrzymania się. Szczególnie znaki żywiołu Ognia poczują się nagle tak, jakby ktoś je nagle wyhamował. Niektórzy poczują się zirytowani, a inni będą chcieli przespać każdy nadchodzący dzień... Co te jakości wniosą do naszego życia? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran - Mars sprawi, że wszystko, co dotychczas tłumiłeś, zacznie podchodzić na powierzchnię. Będziesz jak gotujący się wulkan. Jeśli nosisz w sobie tłumiony gniew, zacznie szukać ujścia. Koniecznie zacznij uprawiać sport albo medytować. Nie przebywaj z ludźmi, którzy cię prowokują.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk - gdyby nie wyrzuty sumienia wobec siebie albo kogoś, kogo zraniłeś/aś, ten tydzień byłby całkiem przyjemny. Jednak Uran zadba o to, by ci uświadomić, że został do spłacenia jakiś dług. Przypomnij sobie, co się wydarzyło dokładnie rok temu.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - w gronie twoich znajomych znajduje się osoba, którą chcesz nazywać swoim przyjacielem. Kiedy po raz kolejny wykręci się od spotkania, może wreszcie zrozumiesz, że... nim nie jest? Czasami ludzie nie mówią nam takich rzeczy wprost, bo nie chcą nam sprawić przykrości. Poszukaj kogoś, kto będzie ci mówił, że nie może się doczekać, aż się zobaczycie!

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak - odkryjesz, jakie to satysfakcjonujące uczucie - zostawić za sobą kogoś, kto cię zranił. Nawet jeśli wcześniej marzyłeś/aś o zemście, teraz zrozumiesz, że największą jest po prostu wyrzucenie kogoś z pamięci. Uśmiechaj się i ciesz się życiem. Z pewnością zostanie to zauważone.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew - Lwy poczują się w tym tygodniu rozpieszczane przez partnera i będzie to jedyny powód, dla którego będą w stanie jakoś przetrwać to, co aktualnie na niebie wyprawia Mars... Jeśli jesteście senni jak nigdy i nie działa na was nawet najmocniejsza kawa, pogódźcie się z tym. Po pracy po prostu ucinajcie sobie drzemkę.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna - wszystkie Panny, niezależnie od tego, w której dekadzie się urodziły, poczują się teraz najszczęśliwsze, kiedy wybiorą się na jesienne zakupy zakończone wizytą u fryzjera. Najbardziej trzeba wam teraz zmiany wizerunku. Wzrost pewności siebie gwarantowany!

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga - pojawienie się nowej miłości wprowadzi do twojego życia małą rewolucję. Ze zdziwieniem jednak zauważysz, że nowy związek tworzy się sam, a wszystko przychodzi wam naturalnie. Możesz temu zaufać. Przytul się, zamknij oczy i odpocznij.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion - Skorpiony w tym tygodniu mogą stać się płaczliwe i skłonne do melancholii. Nie będzie to wywołane aktualnymi zdarzeniami, a wspomnieniami z przeszłości. Uświadom sobie, że to od ciebie zależy, co z nimi w tej chwili zrobisz. Mogą być ciężarem, ale co się stanie, jeśli potraktujesz je jak cenną lekcję, z której możesz się czegoś nauczyć?

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec - retrogradacja Marsa działa na ciebie tak, że chociaż nie masz żadnego szczególnego powodu, cały czas masz ochotę prychać na wszystkich z irytacją. Uważaj, żeby na nikogo nie warczeć. Ludzie niczym nie zawinili... Powiedz, że jesteś trochę zestresowany/a i musisz pobyć sam/a, w ciszy.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - Koziorożce w ostatnim czasie do tego stopnia poświęciły się swojej pracy, że zaczęły ignorować wszystkie inne potrzeby. Jeśli zmęczenie zalewacie kawą, od dawna nie byliście na świeżym powietrzu i zapomnieliście, co to sport i zdrowa dieta, organizm w tym tygodniu się zbuntuje! Zadbajcie o siebie, a wam podziękuje.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik - od pewnego czasu masz coś do przekazania ważnej dla ciebie osobie, ale z jakiegoś powodu zamiast porozmawiać z nią wprost, przesyłasz znaki dymne. Jest prawdopodobne, że ta osoba niczego się nie domyśliła i dopóki otwarcie nie powiesz, o co ci chodzi, nie uzyskasz odpowiedzi... Zaryzykuj!

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby - pragnienie, by się zakochać, zagłuszy w tym tygodniu wszystkie inne myśli. Jeżeli masz już kogoś na oku, nie ukrywaj tego. Ryby są teraz obdarzone szczególnym urokiem. Wykorzystaj go! Nie chowaj się za nieśmiałością. Uwierz, że zasługujesz na to, by obdarzyć cię uczuciem.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów