Horoskop tygodniowy 12-19.10 dla wszystkich znaków zodiaku

Magdalena Pawłowska 09.10.2020
horoskop tygodniowy
Fotografia: Chillizet

Co gwiazdy szykują dla ciebie na nadchodzący tydzień? Przeczytaj swój horoskop i sprawdź!

Najbliższy tydzień przyniesie nam wszystkim odmianę w życiu uczuciowym. Co czeka twój znak zodiaku? Przeczytaj horoskop tygodniowy i sprawdź, jakie emocje przed tobą!

Zobacz także: Tarot na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran - jest takie powiedzenie: nie wierz we wszystko, co myślisz. Uważaj na to, co podpowiada ci twoja wyobraźnia, bo nie zawsze będziesz mieć wrażenie, że działa na twoją korzyść. Ufaj swojej intuicji, a nie umysłowi. Za każdym razem przed podjęciem jakiejś decyzji sprawdź, czy czujesz się zdenerwowany/a czy spokojny/a.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk - wróci do ciebie wspomnienie tego, jak źle kogoś potraktowałeś/aś w tym roku. Nie będzie chciało cię opuścić. Czy jesteś zbyt dumny/a, żeby przeprosić? Jeśli tak, przygotuj się na wyrzuty sumienia zżerające cię w środku nocy.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - niezależność bardzo dobrze ci robi, a jeszcze lepiej czujesz się w samotności. Dobrze wiedzieć, że lubisz własne towarzystwo, prawda? W tym tygodniu znowu to poczujesz. A potencjalni adoratorzy wyczują to twoje samozadowolenie i będą do ciebie lgnąć...

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak - w tym tygodniu prawdopodobnie zasmuci cię rozczarowanie czyjąś osobą. Wierzyłaś/aś, że ten ktoś jest w stanie się zmienić, ale nic takiego się nie wydarzyło. Nie miej do siebie pretensji, bo to nie twoja wina. Ani tym bardziej twój problem!

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew - niczego nie rozstrzygaj, nie skreślaj, nie snuj planów, nie pisz scenariuszy... Co powiesz na to, aby w tym tygodniu żyć tylko tu i teraz? Nie rozmyślaj ani o tym, co było, ani o tym, co może być. Niech ludzie sami do ciebie przyjdą i zdradzą, jakie mają co do ciebie nadzieje i odczucia.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna - możesz mieć teraz poczucie, że brakuje ci dyscypliny. Nic prostszego - weź do ręki zeszyt i przygotuj listę nawyków, które chcesz wypracować. Ułóż plan na najbliższe dwa miesiące i zacznij realizować swoje cele do końca roku. Od razu poczujesz się pewniejszy/a siebie.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga - każdy błąd można naprawić, pod warunkiem, że będzie się szczerym wobec siebie i innych. Nikt w tej sytuacji nie ma do ciebie pretensji, więc nie obawiaj się kłótni. Konstruktywna rozmowa sprawi, że spadnie ci ciężar z ramion. Ale to ty musisz tę rozmowę rozpocząć.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion - stajesz się nadopiekuńczy/a wobec partnera albo członka rodziny i ta osoba bardzo potrzebuje chwili oddechu. Nie kontroluj wszystkiego, co robi, tłumacząc, że to dla jej dobra. Wtedy zacznie przed tobą uciekać. Dlaczego cały czas myślisz o kimś innym, a nie o sobie?

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec - nie próbuj ułożyć sobie życia uczuciowego z osobą spod znaku żywiołu Wody (Ryby, Skorpion, Rak), bo to się nigdy nie uda. Poczujesz się tak, jakby ktoś cię zmuszał, żebyś miał/a stany depresyjne.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - nie sprzeczaj się z Panną o to, kto ma rację. Zamiast tego postaraj się rozszerzyć swój punkt widzenia. To, co tobie wydaje się sprawiedliwe, inni mogą postrzegać jako zwyczajne czepialstwo. Zastanów się, czy nie wypadasz sztywno.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik - warto odezwać się do dawno niewidzianego znajomego lub znajomej. Ktoś chodzi ci teraz po głowie i gwiazdy podpowiadają, że nie dzieje się tak bez powodu. Miło będzie odnowić kontakt. Spróbuj!

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby - możesz mieć pokusę, żeby doszukiwać się we wszystkim wielkiej tajemnicy. Tymczasem sprawy w tym tygodniu mogą być nad wyraz proste. Kiedy zauważysz, że za bardzo kombinujesz, spójrz na to zdroworozsądkowo.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów