Horoskop tygodniowy 10-17.08 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 07.08.2020
horoskop tygodniowy
Fotografia: Chillizet

Ten tydzień upłynie pod znakiem ważnego wydarzenia astrologicznego. 8 sierpnia otworzyła się Brama Lwa i dzięki bliskości Syriusza wszyscy otrzymaliśmy nowe informacje... Co mamy z nimi zrobić i co nas w związku z nimi czeka? Sprawdź!

Czego możemy się spodziewać na nadchodzący tydzień? Komu sprzyja sezon Lwa, a kto najlepiej teraz zrobi, jeśli trochę się wycofa? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran - nie dawaj się sprowokować byle komu i trzymaj swoje nerwy na wodzy. Jeśli uda ci się zachować spokój, zauważysz z ciekawością, że masz w sobie o wiele więcej energii niż zazwyczaj. Na co chcesz ją spożytkować? Jakie są twoje marzenia? Do końca tego roku masz szansę sprawić, że się spełnią.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk - Nie uda ci się znaleźć satysfakcji tam, gdzie jej teraz szukasz. Poczujesz się tylko gorzej. Coraz więcej osób przestaje ci ufać i masz wrażenie, jakby wszyscy przyłapywali cię teraz na jakiejś słabości. Potraktuj to jako formę oczyszczenia, bo Uran jeszcze długo ci nie odpuści. Niczego nie próbuj naprawiać, jeśli nie masz szczerych intencji.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta - poczujesz, że nagle zaleczyły się jakieś stare rany, które nosiłeś w głębi serca przez długie lata. Jednak paradoksalnie będziesz miał z tego powodu problem, żeby porozumieć się z ludźmi. Wycofaj się na jakiś czas - bardzo dobrze ci zrobi bycie w samotności, nawet jeśli teraz tak tego nie odczuwasz.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak - skup się na własnym spokoju i zdrowiu. Nie przejmuj się tym, że ludzie wokół ciebie dramatyzują i okazują coraz większą zazdrość o coś, co wcale nie należy do nich. To zamieszanie to sprawka Wenus, która niedługo wejdzie do twojego znaku. Machnij ręką na innych, zrób sobie pachnącą kąpiel i pozwól sobie marzyć.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew - kiedy ostatni raz wylegiwałeś się w słońcu, jak na kota przystało? Zacznij wreszcie o siebie dbać. To twój urodzinowy sezon, a ty żyjesz w nieprzerwanym napięciu. Spraw sobie wreszcie jakąś przyjemność. Zadbaj o to, jak się czujesz. Umów się na randkę i pozwól, żeby ktoś cię adorował.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna - denerwują cię wszyscy, którzy próbują tworzyć długoterminowe plany? Wynika to z obawy, że tobie się nie uda. Dla świętego spokoju najlepiej zrobisz, jeśli rzeczywiście przyjmiesz taką ewentualność. Wtedy pozytywnie się zaskoczysz w przyszłości.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga -jeśli w tym tygodniu nie będziesz w stanie się powstrzymać, wydasz mnóstwo pieniędzy. Jaką pustkę próbujesz zapełnić? Nieważne, ile zjesz i ile kupisz ubrań - ta emocja nie odejdzie. Musisz się z nią zmierzyć.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion - irytują cię teraz wszyscy poza twoją rodziną i najlepszym sposobem na to będzie spędzenie całego tygodnia z nimi. Dzięki temu poczujesz się kochany i potrzebny. Nie zwracaj uwagi na świat zewnętrzny i skup się na tym, co ważne.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec - jesteś teraz w szczęśliwym położeniu, zarówno w sprawach przyjaźni i miłości, jak i pracy. Wszystko doskonale ci się układa. Wzbudza to zazdrość otoczenia, ale najlepiej zrobisz po prostu nie zwracając na to uwagi.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec - nie kłóć się z ludźmi, którzy nie rozumieją nawet, o czym mówią. Tylko się tym zmęczysz i niczego nie osiągniesz. Zamiast się denerwować ich zachowaniem, ciesz się obecnością przyjaciół. Dobry czas na to, by zawrzeć jakąś nową bliską relację.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik - masz wrażenie, że wszyscy cię odrzucili i nigdzie nie ma dla ciebie miejsca. To przejściowe. Planety chcą, żebyś się tak czuł, bo to pomoże ci kilka rzeczy zrozumieć. Zapytaj samego siebie najszczerzej jak potrafisz: za co siebie lubię?

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby -postaraj się nie być impulsywnym i nie mówić ludziom, co naprawdę myślisz, bo możesz ich tym zranić. Zastanów się nad tym, czy wcześniej układane plany nadal ci pasują. Czujesz, że nie jesteś z nich zadowolony. Możesz je jeszcze zmienić, a od razu poprawi ci się nastrój.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów