Horoskop tygodniowy 04.05 - 10.05. Dowiedz się, co zostało zapisane w gwiazdach!

Wróżka Katerina 03.05.2020
horoskop tygodniowy
Fotografia: Shutterstock

Warto poznać swój horoskop tygodniowy i odkryć, co czeka na wasz znak zodiaku najbliższym czasie. Taka wiedza może być bardzo przydatna!

Każdy tydzień to nowe cele i wyzwania. Warto poznać swój horoskop tygodniowy, aby jeszcze lepiej zaplanować nadchodzące dni. Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku z pewnością pomoże w prosty sposób określić, co przyniosą najbliższe dni oraz jakie wyzwania na ciebie czekają. Sprawdź, co zaplanowały gwiazdy!

Zobacz także

Horoskop tygodniowy 04.05.20 - 10.05.20

Horoskop tygodniowy - Baran

Osoby urodzone pod znakiem Barana powinny w pierwszej kolejności skupić się na swojej pracy. Dzięki temu ich szef w końcu zwróci na nich uwagę i doceni wysiłek, jaki wkładają w swoje obowiązki. W domu czeka na was prawdziwa sielankowa atmosfera.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta powinny uważać na swoich przyjaciół. Okazuje się, że niektórzy mogą być nimi tylko z pozoru i tak naprawdę obgadują was za plecami. Taki kontakt najlepiej zerwać od razu, ponieważ nie przyniesie nic dobrego. Kiedy już uporacie się z nieprzyjemną znajomością, okaże się, że w waszym życiu w końcu zagościł spokój i ład.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Osoby urodzone w znaku Wodnika mogą pomyśleć o założeniu rodziny. To bardzo dobry okres, warto porozmawiać z partnerem i wspólnie przemyśleć całą sprawę. Ten tydzień zapowiada się naprawdę dobrze. Odkryjecie w sobie talent kulinarny, który pozwoli przygotować wam pyszne dania.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Większość Skorpionów powinna zacząć uważać, na to co mówi. Czasami działają pod wpływem impulsu, który może zranić bliską wam osobę. Okazuje się, że niektóre sprawy warto dokładnie przemyśleć, a nie działać pod wpływem emocji. W życiu prywatnym może dojść przez to do kłótni z partnerem. Schowajcie dumę do kieszeni i pierwsi podajcie rękę na zgodę.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lwy powinny w tym tygodniu skupić się na swoim zdrowiu. Okazuje się, że nie wszystko będzie szło po ich myśli. W pracy przez ich nieuwagę może dojść do poważnej pomyłki, która wpłynie na wasze dalsze życie zawodowe. Lwy w związkach będą czuły się zaniedbane przez partnera, który w ostatnim czasie poświęca im zbyt mało uwagi. Warto z nim przegadać zaistniałą sytuację.

Horoskop tygodniowy - Panna

Większość Panien będzie czuć się świetnie w związku z piękną pogodą. Każda aktywność na świeżym powietrzu wywoła uśmiech na ich twarzach. Partner, który niedawno był przeciwny ich szalonym pomysłom, w końcu się na nie zgodzi. To wszystko z pewnością przyczyni się do poprawienia humoru Panny.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byki muszą zacząć zajmować się swoją rodziną i przestać stawiać na pierwszym planie karierę. Bliskość, która zeszła na dalszy plan powinna w tym tygodniu zagościć w waszych związkach. Okazuje się, że wasz partner może mieć do was pretensje, o to, że tak mało poświęcacie mu czasu.

Horoskop tygodniowy - Rak

Większość Raków powinna skupić się na samorealizacji. Nowe pasje i hobby z pewnością poprawią wasz humor, który ostatnio może być w nieco gorszym stanie niż zazwyczaj. Z pewnością pomoże w tym wasz partner, który widzi co dzieje się w waszym życiu i trochę się o was martwi. Warto skorzystać z jego rady.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby muszą pamiętać, że nie są na każde zawołanie wszystkich dookoła. Mają swoje cele i pragnienia, o których zapomniały. Warto je sobie przypomnieć, chociażby po to, aby móc je spełnić. Nie należy również przejmować się znajomymi, którzy okazali się dwulicowi. Takie znajomości prędzej czy później okażą się bezsensowne.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Osoby spod znaku zodiaku Strzelca w tym tygodniu będą tryskać energią. Jeśli macie tyle wigoru, koniecznie spróbujcie nowego sportu. Wpłynie on pozytywnie na waszą sylwetkę oraz wagę, z którą ostatnio próbujecie zawalczyć. Sport to nie tylko piękne ciało, ale również dobra energia, która was nie opuści.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożce powinny słuchać rad bliskich im osób. To dzięki nim poczują się lepiej i podejmą właściwe decyzje. A takich będzie już niedługo w ich życiu bardzo dużo. Warto również skupić się na przyszłości, a nie rozpamiętywać stare sprawy, które nie mają żadnego wpływu na obecne życie.

Horoskop tygodniowy - Waga

Wagi muszą pamiętać o najbliższych. Skupcie się na domu i rodzinie. Czas spędzony z bliskimi z pewnością zaowocuje zacieśnieniem relacji między wami. To również bardzo dobrze wpłynie na wasze poczucie psychiczne, które w ostatnim czasie może być w nieco gorszym stanie.

Zgadzacie się z horoskopem?

Zobacz także: Niezwykła pełnia Księżyca przed nami! Na niebie pojawi się "Różowy Księżyc"

Quiz o gwiazdozbiorach
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz gwiazdozbiory?

Quiz o gwiazdozbiorach

1. Czy gwiazdozbiory określa Międzynarodowa Unia Astronomiczna?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów