Co czeka cię w najbliższym czasie? Zdradzi ci to tarot na 2020 rok!

Wróżka Katerina 16.01.2020
Tarot
Fotografia: Shutterstock

Co czeka cię w niedalekiej perspektywie? Sprawdź wróżbę tarota na 2020 rok i zobacz, na co się przygotować! Dzięki kartom dowiesz się, czy spodziewać się niebezpieczeństwa czy np. ciekawych możliwości.

Okazuje się, że to, co może nam się przytrafić w najbliższych miesiącach, zapisane jest w kartach. Co przewiduje tarot na 2020 rok? Oczywiste jest, że dla niektórych obecny rok będzie wyjątkowo udany, a innym rzuci pod nogi kłody. Nie oznacza to jednak, że nie można z tym niczego zrobić. Zapoznaj się z tarotem na 2020 rok i sprawdź, na co się przygotować. A może uda ci się zmienić bieg wydarzeń?

Tarot na 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co na przygotował dla niego tarot na 2020 rok. Oto prognoza dla wszystkich znaków zodiaku.

Tarot 2020: Baran

Los: Dziesiątka Mieczy
Obraz: mężczyzna leżący twarzą do ziemi z dziesięcioma mieczami wbitymi w plecy

Taka karta oznacza tyle, że Baran w tym roku może ponieść porażkę. Skrzywdzi ona osoby spod tego znaku zodiaku, ale nie oznacza to, że cały rok upłynie pod znakiem tej katastrofy. Baran powinien uzbroić się w cierpliwość - pojawią się bowiem momenty, które pozwolą zminimalizować straty powstałe w wyniku porażki. Baran musi się też w tym roku przygotować na to, że zdradzi go ktoś bliski. Może też usłyszeć na swój temat sporo złych rzeczy.

Dziesiątka Mieczy oznacza dla Barana też nowy początek. I choć początkowo może ci się wydawać, że cały świat jest przeciwko tobie, a ty czujesz się bezsilny, ostatecznie wszystko skończy się dobrze. Zacznij w końcu pozytywnie myśleć. Od tego zależy, jak szybko dojdziesz do siebie po porażce.

Tarot 2020: Byk

Los: Król Mieczy
Obraz: król siedzący na tronie, trzymający miecz klingą skierowaną do góry

Król Mieczy oznacza korzystny dla Byka rok. Karta ta związana jest z cechami takimi jak inteligencja, rozsądek czy moc. Byk dostanie w tym roku narzędzia, które pozwolą mu sprawować władzę. Musi jednak uważać, żeby nie przesadzić i nie zamienić się w tyrana. Osoby spod znaku Byka cechują się zdolnością dobrego osądu. Jeżeli tylko władza nie uderzy im do głowy, ich decyzje będą obiektywne i dobre.

Byk w tym roku będzie realizował zadania od początku do końca. Nie będą go satysfakcjonowały żadne małe sukcesy towarzyszące najważniejszemu celowi. Spełnienie osiągnie dopiero, kiedy uda mu się zrealizować w pełni założone plany. Całe szczęście wszystko będzie mu sprzyjać.

Zobacz także: Dla tych 3 znaków zodiaku 2020 rok będzie wyjątkowo udany!

Tarot 2020: Bliźnięta

Los: Diabeł
Obraz: istota będąca pół-człowiekiem i pół-kozą ze skrzydłami nietoperza, a nad jej głową pentagram

Przed Bliźniętami rok rozprawiania się z własnymi lękami, uzależnieniami i złym wpływem innych. Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo podatne na te wszystkie trzy rzeczy, a karta z diabłem może oznaczać, że ciężko będzie im się uwolnić od tego wpływu. Bliźnięta będą oskarżały o swoje niepowodzenia wszystko wokół, zamiast tak naprawdę przemyśleć, co sam robi źle. Może się tak naprawdę okazać, że Bliźnięta popełniają świadome błędy, tylko nie chcą się później do nich przyznać.

Bliźnięta mogą mieć przed sobą bardzo dobry. Muszą tylko spełnić jeden warunek - wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Tylko one w obliczy złych wydarzeń czy emocji mogą sobie pomóc. Nikt innych tego za nich nie zrobi.

Tarot 2020: Rak

Los: Król Pucharów
Obraz: król siedzi na tronie pośrodku wzburzonego morza - w tym wszystkim zachowuje spokój i doskonałą równowagę

Emocjonalny na co dzień Rak w końcu osiągnie w tym roku spokój, równowagę i harmonię. W końcu odpocznie od ewentualnych wahań nastrojów. Nie oznacza to jednak, że nie będzie on zwracał uwagi na innych. Wciąż ogromną sympatią otoczenia będzie cieszyć się empatia Raka, który zawsze wie, jak dobrze doradzić. Nawet jeżeli przed Rakiem staną jakiekolwiek wyzwania w tym roku, w mig sobie z nimi poradzi. Wszystko dlatego, że posiada wewnętrzną mądrość.

Karta z Królem Pucharów oznacza, że Rak będzie w tym roku nieocenionym wsparciem dla wielu innych osób. Wszystko dlatego, że Król Pucharów oznacza m.in. współczucie. W ten sposób Rak podniesie swoją rangę towarzyską i zaskarbi sobie zaufanie wielu osób.

Tarot 2020: Lew

Los: Śmierć
Obraz: śmierć jadąca na białym koniu

Karta ze Śmiercią pewnie większość z nas by przeraziła. Nie musi jednak oznaczać końca, a może zwiastować nowy początek. Wygląda na to, że Lew w 2020 roku oczyści się ze wszystkich negatywnych cech. Jeżeli mu się to uda, czeka go nowy rozdział życia. Karta Śmierci powinna tak naprawdę być odczytywana jako symbol czegoś nowego. Nie należy się jej bać.

Osoby spod znaku Lwa mogą zacząć nowy rozdział w życiu prywatnym albo np. zmienić pracę. Do wszystkiego jednak powinny podchodzić z optymizmem i dużą nadzieją. Zapomnij o przeszłości, zostaw ją za sobą i otwórz się na nowe. Tylko wtedy będziesz mógł cieszyć się pozytywami, które niesie za sobą karta Śmierci.

Tarot 2020: Panna

Los: Sprawiedliwość
Obraz: ubrana na czerwono kobieta siedzi na krześle - trzyma miecz w prawej ręce i wagę w lewej

Panna powinna przygotować się na to, że w tym roku zostanie rozliczona za wszystkie dobre i złe rzeczy. Tarot na 2020 rok mówi wyraźnie, że osobom spod tego znaku zodiaku przewodzić będzie sprawiedliwość. Czyli otrzymają one dokładnie to, na co zasługują. Panna powinna liczyć się z konsekwencjami i skutkami swoich decyzji. Wygląda na to, że w tym roku Panna będzie musiała też pomóc komuś bliskiemu. Ta osoba zwróci się właśnie do Panny, bo wierzyć będzie, że tylko Panna może podjąć sprawiedliwą decyzję.

Osoby spod znaku Panny powinny w tym roku kierować się głównie logiką - nawet jeśli intuicja podpowie im coś innego. Czasami niektóre zadania będą wymagały więcej pracy, ale dzięki poświęceniu im odpowiedniej ilości czasu, zostaną wykonane dobrze i z odpowiednim namysłem.

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku to urodzeni manipulatorzy. Lepiej na nie uważać!

Tarot 2020: Waga

Los: Rycerz Mieczy
Obraz: gotowy do walki wojownik na koniu

Waga powinna dobrze przygotować się na to, co w tym roku przygotował dla niej los. Karta, która jej się trafiła - Rycerz Mieczy - oznacza dużą ilość energii, chęć do działania i koncentrację. To wszystko łącznie z determinacją zdecydowanie przyda się w 2020 roku każdej Wadze. Osoby spod tego znaku zodiaku nie mogą pozwolić sobie na błędne decyzje, które przyniosłyby większe straty niż zyski. Ponadto nie powinny robić czegoś, co mogłoby skrzywdzić innych. W końcu ponoszą odpowiedzialność za swoje czyny.

Waga musi jednak uważać również na to, że zbyt mocno skoncentruje się na celu i na swoim zadaniu. Może całkowicie stracić dla tego głowę, a ucierpią na tym jej bliscy. Osoby spod tego znaku zodiaku muszą pamiętać, że nie mają żadnej misji. Trzeba umieć pogodzić dążenie do celu z dbaniem o bliskich.

Tarot 2020: Skorpion

Los: Królowa Mieczy
Obraz: silna kobieta zasiadająca na tronie

Skorpion w 2020 roku będzie doskonałym wzorem do naśladowania. Karta, którą dał mu los, oznacza niezależność, siłę i dokładność w dążeniu do celu. Dlatego też Skorpion zostawi wszystko, co przyziemne, a skupi się na wyższych rzeczach. W dodatku z łatwością znajdzie sojuszników, a fałszywe osoby zostawi daleko w tyle. Nic nie jest w stanie stanąć mu na drodze.

Osoby spod znaku Skorpiona przeanalizują wszystkie możliwe scenariusze, zanim zaczną działać. Dzięki temu będą gotowe na każdą możliwość. To pozwoli im też ominąć bądź nawet wyeliminować niebezpieczeństwa. Skorpionowi w tym roku będzie towarzyszyć dobra intuicja, wiedza, a także zaufanie innych. Oby tak dalej.

Tarot 2020: Strzelec

Los: Dwójka Buław
Obraz: człowiek, który stoi na dachu zamku i trzyma w rękach globus

Strzelec powinien przygotować się na zmiany. Otworzy się przed tobą nowy rozdział. Dobrze by było, gdybyś rozpoczął go, zapominając przy tym o przeszłości. Nie ma sensu jej rozpamiętywać. Nareszcie podejmiesz decyzje, które do tej pory przyprawiały cię o ból brzucha. Przekroczysz blokujące cię bariery i dzięki temu poszerzysz horyzonty.

Tarot na 2020 rok dla Strzelca wyraźnie zaznacza, że mogą pojawić się przed nim konkretne opcje: zagraniczna podróż, rozpoczęcie studiów albo diametralna zmiana w życiu zawodowym. Zastanów się nad tym, co chcesz od życia i podejmij przemyślaną decyzję. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zmiany, które nadejdą będą jak najbardziej pozytywne.

Tarot 2020: Koziorożec

Los: Królowa Kielichów
Obraz: piękna królowa siedzi na tronie u brzegu wielkiego oceanu

Koziorożec ma przed sobą piękny rok. To właśnie gwarantuje karta z Królową Kielichów, które symbolizują różne role Koziorożca. Choć na co dzień jest zdystansowany i dość chłodny, jego serce jest bardzo gorące. Osoby spod tego znaku zodiaku zaopiekują się najbliższymi i wykażą się dużą empatią. Powinny kierować się w najbliższych miesiącach właśnie sercem - ono dobrze podpowie im, co zrobić. Nie oznacza to jednak, że należy skupić się tylko na sferze emocjonalnej.

Koziorożec powinien w tym roku pamiętać, że satysfakcję osiągnie tylko wtedy, jeśli będzie pamiętał o braniu spraw we własne ręce. Warto zaufać intuicji i emocjom, a na chwilę zapomnieć o logice. Wszystko się dobrze poukłada. To, co może stanąć Koziorożcowi na drodze, to stres. Właśnie w sytuacjach, kiedy osobom spod tego znaku zodiaku towarzyszy stres, są one... bezużyteczne. Zrelaksuj się i żyj. Pamiętaj też, że w tym roku ktoś będzie bardzo potrzebował twojej pomocy. Będzie ona mu wręcz niezbędna.

Zobacz także: Ranking najlepszych kochanków według znaków zodiaku. Będziecie zaskoczeni!

Tarot 2020: Wodnik

Los: Dziewiątka Mieczy
Obraz: kobieta siedzi na łóżku z twarzą ukrytą w dłoniach

Wodnik będzie miał ciężki rok. Stanie przed trudną sytuacją, która sprawi nawet, że będzie on się czuł całkowicie bezsilny. Niestety nie ruszysz zbytnio do przodu, ale zawsze możesz umocnić to, co do tej pory osiągnąłeś. I choć będziesz przejmował się porażkami i będą one cię blokować, zawsze pamiętaj o tym, że w końcu będzie dobrze. Złe prędzej czy później przemija.

Nie skupiaj się na negatywnych rzeczach. W głębi duszy czają się twoje lęki, które mogą być dla ciebie poważnym ograniczeniem. Spójrz na świat nieco bardziej obiektywnie - zapomnij o swojej pesymistycznej naturze. Wszystko się w końcu ułoży, a przyszłość ma dużo bardziej kolorowe barwy niż 2020 rok.

Tarot 2020: Ryby

Los: Król Buław
Obraz: postać króla, który trzyma w ręku kwitnącą buławę

Rybom w tym roku przyświecać będzie optymizm i dobra energia. Osoby spod tego znaku zodiaku w końcu poczują, że chcą się spełniać! Odkryjesz chęć działania i ambicję. Towarzyszyć ci będą także determinacja i wytrwałość, które pozwolą osiągnąć zamierzone cele. To doskonały moment, aby wziąć sprawy w swoje ręce. Nie obracaj się na innych, nie zwracaj uwagi na rzeczy, które w bliskiej perspektywie nie przyniosą korzyści. Masz ważniejsze sprawy na głowie.

Wygląda na to, że nie tylko twoje życie zawodowe będzie szło w dobrym kierunku. Także w uczuciach osiągniesz stabilizację, a twojemu życiu prywatnemu niczego nie będzie brakowało. Pamiętaj o ułożeniu priorytetów, a następnie działaj.

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!  

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów