Co nas czeka w 2018 roku w sferze miłości? Oto prognozy dla każdego znaku zodiaku

Katarzyna Leszczyńska 10.11.2017
Jak wygląda sfera uczuć znaków zodiaku na 2018?
Fotografia: pexels.com

Kto znajdzie miłość życia w 2018 roku? 

2018 rok zbliża się wielkimi krokami i coraz więcej ludzi zadaje sobie pytanie, co ich czeka w nowym roku. Są takie kategorie życia, które ciekawią nas trochę bardziej niż pozostałe. Wśród nich znajduje się oczywiście sfera uczuciowa. Każdy chciałby wiedzieć, czy w 2018 czeka go wielka miłość, czy może jego życie uczuciowe nieco się ochłodzi. Z pomocą przyszła astrolog Linda Furiate, która dla portalu Bustle.com przygotowała charakterystykę sfery uczuciowej każdego znaku zodiaku na następny rok.

Baran

Jeżeli baran chce znaleźć miłość w przyszłym roku, już dziś musi zacząć jej szukać. Najbardziej satysfakcjonujące dla niego bowiem rzeczy to te, na które sam zapracuje. Zatem jak najszybciej powinien rozpocząć budowanie swojego związku.

Byk

Ten rok może być naprawdę owocny dla nich, jeżeli chodzi o miłość. 2018 dla byków będzie stał pod znakiem romansu. Mogą też z łatwością znaleźć partnera do ustatkowania się, a kto wie, w przyszłości może nawet i ślubu.

Bliźnięta

To będzie dobry rok dla nich, ale pod względem zawodowym. Przez to mogą mieć kłopoty ze znalezieniem prawdziwej miłości. Być może jednak uda im się natrafić na nią w pracy. Są bowiem świetni w utrzymywaniu kontaktów towarzyskich.

Rak

Dla osób spod tego znaku zodiaku będzie to rok wyciszenia. Jeżeli życie miłosne raka do tej pory było chaotyczne i bardzo szybko zmieniał partnerów, teraz przyjdzie czas na zwolnienie tempa i ustatkowanie się. Na pewno będzie poszukiwał poczucia bezpieczeństwa.

Lew

Lwy skupią się na poprawianiu swoich spraw zdrowotnych oraz karierze. Nic nie stoi na przeszkodzie jednak, żeby poprosić o pomoc w tym potencjalnego partnera. Lwy w 2018 będą potrzebowały osób, które udzielą im wsparcia. A to jest podstawa do rozwinięcia idealnego związku.

Panna

Rok 2018 będzie niezwykle dynamiczny dla panien. Poświęcą się przygodom i podróżowaniu. W związku z tym mogą liczyć przede wszystkim na przelotne miłości. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby któraś z nich przerodziła się w coś bardziej trwałego.

Panny mogą znaleźć drugą połówkę w podróży w 2018 roku
Fotografia: pexels.com

Waga

Wagi mogą przejść krytyczne momenty w tym roku. Dopadnie je stagnacja, co będzie idealnym powodem ku temu, żeby się przeprowadzić. Mogą też mieć problemy w stałych związkach. Zmiana miejsca może okazać się pomocna.

Skorpion

Można powiedzieć, że skorpiony obrosną w piórka. W tym roku będą wykazywały się ogromnym seksapilem. 2018 sprzyja dla nich zmianie stylu, co nie przejdzie obojętnie u płci przeciwnej. Z całą pewnością skupią na sobie uwagę innych ludzi.

Strzelec

Osoby spod tego znaku zodiaku powinny zadbać o siebie. To będzie idealny okres na relaks i poświęcanie czasu na rzeczy, które sprawią im radość. Nie ma sensu gonić za miłością, być może sama pojawi się w pewnym momencie.

Koziorożec

Koziorożcy będący w związku skupią się na pogłębianiu relacji. To właśnie dla nich będzie dobry rok. Single skupią się raczej na rozwoju kariery zawodowej i mogą mieć problem z szukaniem drugiej połówki. Niezwykle ważna dla nich w tym roku będzie przede wszystkim przyjaźń.

Wodnik

Wodnik chce wykorzystać ten rok na to, żeby było o nim głośno. Chce zaistnieć w miejscu pracy, w związku z czym może mieć kłopoty w życiu osobistym. Jedyną opcją dla niego do znalezienia miłości będzie właśnie firma. Być może będzie to kolega z pracy lub partner biznesowy.

Ryby

To jest najbardziej uczuciowy znak zodiaku. W tym roku będzie jej dawać jeszcze więcej. Prawdopodobnie nie będą musiały długo szukać, ponieważ ich usposobienie nastawione jest na radość, romans i właśnie wielkie uczucia. 

Ryby będą dawać jeszcze więcej w uczuciach w 2018 roku
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów