Te 4 znaki zodiaku znajdą drugą połówkę w 2020 roku!

Wróżka Katerina 17.01.2020
Para leży w łóżku
Fotografia: Shutterstock

Chciałbyś w 2020 roku odnaleźć miłość? Zobacz, czy dopisze ci szczęście! Oto 4 znaki zodiaku, które znajdą w tym roku drugą połówkę!

Jesteś singlem i poszukujesz miłości? Być może akurat tobie w tym roku się poszczęści. Otóż 4 znaki zodiaku mogą w tym roku znaleźć drugą połówkę, która sprawi, że ich życie miłosne w końcu się ustabilizuje. Czy jesteś wśród tych osób? Sprawdź to!

4 znaki zodiaku, które znajdą drugą połówkę w 2020 roku

Chcesz znaleźć szczęście w miłości? Sprawdź koniecznie, co w tym zakresie przygotowały dla ciebie gwiazdy. Okazuje się, że dla 4 znaków zodiaku będą one wyjątkowo łaskawe. Oto 4 znaki zodiaku, które w 2020 roku znajdą drugą połówkę.

1. Skorpion

Skorpion ma przed sobą rok pełen spotkań z nowymi ludźmi. Musi jednak przygotować się na to, że nie wszystkie będą satysfakcjonujące. Wygląda na to, że odbędziesz wiele randek - w tym tych nieudanych - ale w końcu poznasz kogoś, kto zostanie przy tobie na dłużej. Wszystko zależy od tego, czy podejdziesz do tematu z wytrwałością. Warto spotkać się z 10 osobami, które nie do końca ci odpowiadają, aby ta 11 w końcu okazała się tą wymarzoną.

2. Baran

Baran to żywiołowa osoba, która uwielbia działać. Osoby spod tego znaku nie lubią siedzieć z założonymi rękami. Nie lubią też tracić czasu. Nie dla nich korzystanie z aplikacji randkowych. Wolę one spontaniczne spotkania. Dlatego w tym roku Baran postawi na randki w ciemno. Będzie starał się znaleźć tą jedyną osobę w gąszczu nowo poznanych osób. Pomogą mu w tym także znajomi! To oni poznają Barana z nowymi osobami, a jedna z tych osób okaże się strzałem w dziesiątkę!

3. Panna

Panna jest sumienna, zorganizowana, dokładna i nie ma w jej życiu miejsca na przypadki. Jeżeli jesteś Panną i korzystasz z aplikacji randkowej, twój profil na pewno przyciąga zainteresowanie. Z dużą dokładnością podchodziłeś w końcu do założenia go - każde zdjęcie i opis wstawione do sieci są bardzo przemyślane. W tym roku okaże się, że takie działanie przynosi korzyści! W końcu znajdziesz kogoś - właśnie za pośrednictwem aplikacji - kto przyniesie ci szczęście w miłości.

4. Koziorożec

Koziorożce są urodzonymi perfekcjonistami. Twardo stąpają po ziemi, podejmują przemyślane decyzje, ale też w życiu widzą wszystko albo czarne, albo białe - nie ma nic pośrodku. W dodatku Koziorożce są wobec siebie krytyczne i często też zdemotywowane do działania. Nie dla nich portale randkowe. Dotychczasowe porażki sprawią, że w 2020 roku Koziorożec w końcu skupi się na sobie. Zrelaksuje się, zainwestuje w samorozwój, poczuje się dobrze ze sobą, a to paradoksalnie doprowadzi do tego, że w końcu ktoś się nim zainteresuje!

Zobacz także: Ranking najlepszych kochanków według znaków zodiaku. Będziecie zaskoczeni!

Posłuchaj podcastu

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów