Horoskop na poniedziałek 20 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Magdalena Pawłowska 20.07.2020
Horoskop na poniedziałek 20 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
Fotografia: Chillizet

Z powodu obecnego nowiu Księżyca część z nas może czuć przypływ nowej, pozytywnej energii. A inni będą się czuli obciążeni, bo jak tu cokolwiek zaczynać, kiedy się żyje we wspomnieniach... Sprawdźcie swój horoskop dzienny na poniedziałek 20 lipca 2020 roku i zobaczcie, co przygotowały dla was gwiazdy.

Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 20 lipca 2020 roku i sprawdź, jak najlepiej rozpocząć ten tydzień. Jakie rady mają dla ciebie gwiazdy? Przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także

Horoskop dzienny - Baran

Baran - najbardziej ze wszystkiego pragniesz teraz wyrwać się z miejsca, w którym w jakiś sposób utknąłeś. Może ci się to udać, jeśli będziesz odchodził małymi krokami. Nie musisz zrywać na zawsze. Możesz się na chwilę wymknąć...

Horoskop dzienny - Byk

Byk - chcesz znowu być doceniany przez bliskich ci ludzi i nie rozumiesz, dlaczego tak nie jest. Kto powinien powiedzieć "przepraszam"? Ty czy oni? I jeśli tak - to za co? Nie uciekniesz przed tym pytaniem. Ale wcale nie chcesz uciec.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - umów się z kimś, kto zawsze cię rozśmiesza. Zróbcie sobie dziś wieczorem totalny odlot. Tak, w poniedziałek! A dlaczego nie? Ten nów w Raku jest dla ciebie zbyt emocjonalny i bardzo cię przytłacza. Możesz się od tego oderwać.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - na szczęście zawsze możesz liczyć na swoją rodzinę. Nawet jeśli czujesz, że ktoś złamał ci serce, dzisiaj się pocieszysz. Te osoby, które mają przeznaczone, by być w twoim życiu, dziś czują się do ciebie przyciągane jak magnes. Obserwuj to uważnie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - bądź dziś egoistą. Ostatnio w ogóle nie zachowujesz się jak król dżungli, tylko jak paź. Ludzie traktują cię tak, jak im się podoba. Czy naprawdę nie widzą korony na twojej głowie? Ach, no tak... Przecież sam ją zdjąłeś, kiedy ostatni raz patrzyłeś w lustro i wątpiłeś w siebie. Dziś niech to się skończy!

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Wagi. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Horoskop dzienny - Panna

Panna
- jeśli pójdziesz dzisiaj na zakupy, wydasz stanowczo za dużo. Nie poznasz samej siebie. Kupisz mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, wmawiając sobie, że w ten sposób możesz udowodnić, jakie masz świetne pomysły. Nie musisz nic nikomu udowadniać. Wszyscy o tym wiedzą!

Horoskop dzienny - Waga

Waga - poczujesz dziś, że twoi przyjaciele bardzo mocno na ciebie liczą. Ich przywiązanie bierze się z tego, że twoje rady od miesięcy potrafią podtrzymać ich na duchu. Często myślą o tobie z wdzięcznością. Zrobiłeś dla nich coś dobrego!

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - nie wszczynaj awantur dlatego, że jesteś zmęczony i zestresowany. Nikt nie powinien brać odpowiedzialności za twoje odczucia. A już z całą pewnością nie ludzie, którzy są od ciebie słabsi.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - sprawisz sobie dzisiaj przyjemność jakimś finezyjnym obiadem czy kolacją. Przez cały dzień poszukując wokół siebie małych przyjemności, zarazisz dobrym humorem mnóstwo ludzi wokół. Tak trzymaj!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - przyjmuj zmiany ze spokojem i pamiętaj, jaki jesteś silny. Utrzymasz się na każdej powierzchni, niezależnie od okoliczności. Kto doprowadza do tego, że ziemia przy tobie się trzęsie? Czy ta osoba jest w twoim życiu potrzebna?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - masz ochotę uciekać daleko stąd, bo nigdzie nie możesz sobie znaleźć miejsca. Przeczekaj kilka dni. Już niedługo sprawy się unormują. Kiedy Słońce wejdzie w znak Lwa, odrobinę odetchniesz od tego nadmiaru pytań. Wyjdź na siłownię albo na rower i rozładuj napięcie.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby
- ludzie wokół ciebie są bardzo wdzięczni za to, że jesteś dla nich tak łagodna. Twoja uprzejmość ma teraz o wiele większe znaczenie niż myślisz. Ludzie wokół ciebie żyją w stresie, a ty jako jedyna masz im do powiedzenia coś miłego. Zdobędziesz w ten sposób wielu przyjaciół.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów