Horoskop dzienny na piątek 17 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku. Co dziś przyniosą gwiazdy?

Wróżka Katerina 17.01.2020
Znaki zodiaku symbole na tle gwieździstego nieba
Fotografia: Shutterstock

Początek weekendu nie dla każdego znaku zodiaku będzie przyjemny. Sprawdź swój horoskop dzienny na piątek 17 stycznia i zobacz, co szykuje dla ciebie los.

Dziś początek weeekendu, jednak nie wszystkie znaki zodiaku będą miały powody do świętowania. Okazuje się bowiem, że nie dla wszystkich gwiazdy będą łaskawe tego dnia. Niektórzy powinni być naprawdę ostrożni, jeżeli nie chcą wpaść w tarapaty już na początku weekendu. Sprawdź nasz horoskop dzienny na piątek 17 stycznia i zobacz, czy los ci dziś sprzyja, czy może właśnie powinieneś przeczekać ten dzień. Wszystko jest zapisane w gwiazdach.

Zobacz także: Wielki horoskop numerologiczny na 2020 rok. Sprawdź, co cię czeka! 

Horoskop dzienny - Baran

Baran dziś powinien skupić się na radach innych. Wytęż słuch, a na pewno otrzymasz cenną poradę, która sprawi, że w twoim życiu nadejdą zmiany na lepsze. Zwłaszcza, że dzięki temu możesz nadrobić też kontakty towarzyskie, które ostatnio mocno zaniedbałeś, w związku z czym czujesz się samotny. Czas to zmienić!

Horoskop dzienny - Byk

Nawet jeżeli w nie nie wierzysz, spróbuj dziś dać im szansę. Twoje sny i przeczucia bowiem mogą ci podpowiadać naprawdę wiele. Podświadomość często płata nam figle, a tym razem próbuje ci przekazać coś ważnego. Byk powinien być dziś ostrożny i decydować się tylko na te kroki, które podpowiada mu wewnętrzny głos. Jeżeli nie jesteś czegoś pewny, odpuść. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta ostatnio nie mogą narzekać na brak obowiązków. Przede wszystkim jednak zbyt dużo wzięły na swoje barki. Postaraj się nieco zwolnić, inaczej nie wywiążesz się z powierzonych ci projektów. Dziś staniesz przed wyborem, który nie będzie dla ciebie łatwy, jednak musisz zdecydować. Inaczej twoje życie stanie się niestabilne i ucierpią twoje finanse. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak dziś przekona się, że ma naprawdę mocny charakter, choć do tej pory mogło mu się wydawać inaczej. Wyjdziesz z założenia "co mnie nie zabije, to mnie wzmocni". Nic nie będzie w stanie wyprowadzić cię dziś z równowagi. Dzięki temu możesz wykorzystać piątek na to, żeby wykonać skomplikowane zadania, jakie odkładałeś do tej pory na później. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew dziś powinien postawić na swoje instynkty. Nikt nie przeżyje życia za ciebie. Przed tobą nowe możliwości, nad którymi musisz się porządnie zastanowić i podjąć decyzję samemu. Ten dzień będzie dla ciebie pełen rozterek, zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych. Daj sobie chwilę na rozmyślanie, czasem jest to potrzebne nawet tak zwariowanym osobom jak ty.

Horoskop dzienny - Panna

Przez przypadek możesz znaleźć się w dość skomplikowanej sytuacji. Panna jednak zazwyczaj wykazuje się racjonalnością i kreatywnością i właśnie to podejście sprawi, że uda ci się wyjść z każdych tarapatów. Zanim jednak podejmiesz jakąkolwiek ważną decyzję, skonsultuj ją z kimś, komu ufasz. Inaczej możesz nieświadomie pogorszyć sytuację.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są narażone na nadwagę! Powinny bardziej zadbać o dietę

Horoskop dzienny - Waga

Waga dziś będzie miała niezwykle radosny dzień. Wszelkie twoje troski w końcu odeszły w zapomnienie, ponieważ już na początku roku udało ci się wszystko poukładać. Tym samym jesteś osobą pełną pozytywnych emocji, spełnioną, która teraz skupia się przede wszystkim na uczuciach. Kilka chwil z ukochaną osobą lub niezobowiązujący flirt dobrze ci zrobią.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion dziś nie będzie miał łatwo. Nadejdzie moment smutku i pożegnania. Towarzyszyć ci będzie przygnębienie i nostalgia, ale nie martw się na zapas - to tylko chwilowe. Ważne, żebyś nie palił za sobą mostów. Rozstania nie są łatwe, jednak warto zachować poprawne relacje, które potem mogą ci się przydać w życiu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec dziś powinien dosłownie "chwytać dzień". Piątek będzie dla ciebie bardzo aktywny. Dużo planowania, działania i wcielania w życie kreatywnych pomysłów. To może być wyczerpujące, ale dla kogoś innego. Ty jesteś osobą, która podejdzie do tego bardzo entuzjastycznie i dzięki temu będziesz miał mnóstwo energii, żeby zacząć działać na pełnych obrotach.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec dziś poczuje rodzinną atmosferę. Wydarzą się rzeczy, które nareszcie będą napawać cię optymizmem. To może być weekendowy zjazd rodzinny, informacje o weselach lub ciążach, a może nawet narodzinach dziecka. Szczęście bliskich sprawi, że i ty poczujesz się o wiele lepiej. Ciesz się tym i dziel radością z życzliwymi ludźmi.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik dziś musi trzymać emocje na wodzy. Powrócą do ciebie wspomnienia z przeszłości w postaci dawno niewidzianych osób, które niekoniecznie muszą być miłe. Postaraj się spędzać dziś dużo czasu z bliskimi, dzięki którym poczujesz się bezpieczny i akceptowany. To pomoże ci przetrwać ten trudny dzień.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby dziś powinny wyciągnąć wszystkie działa na pole codziennej bitwy. Wykorzystaj swoją inteligencję, wiedzę oraz urok osobisty do tego, żeby przekonać kogoś do swojego planu. Może ci w tym pomóc rada od profesjonalisty. Dzięki temu otworzą się przed tobą nowe możliwości, a ty podejmiesz ważne decyzje finansowe. Pamiętaj tylko, żeby w swoich decyzjach uwzględniać innych. 

Zobacz także: Horoskop chiński na 2020 rok. Zobacz, co cię czeka w ciągu najbliższych miesięcy! 

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów