Horoskop dzienny na wtorek 6 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 06.10.2020
horoskop dzienny wtorek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na wtorek 6 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - jeśli nie podoba ci się to, w jaki sposób jesteś traktowany/a, najwyższy czas postawić ludziom zdrowe granice. Nie czekaj, aż ktoś z twoich znajomych zachowa się w tak skandaliczny sposób, że trzeba będzie zerwać z nim kontakt.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - twoja upartość i duma wcale ci teraz nie pomagają. Masz pragnienia, które od dawna się nie spełniają i niewiele możesz na to poradzić, dopóki nie zechcesz porozmawiać z kimś naprawdę szczerze. Ale ty wolisz ukrywać uczucia...

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - twoja energia seksualna jest teraz elektryzująca i nawet ty sam/a możesz to czuć. Nie ma nic złego w tym, jeśli staniesz teraz przed lustrem i zaczniesz się sobą zachwycać. Zasługujesz na ten podziw!

Horoskop dzienny - Rak

Rak - uśmiechnij się i ciesz się życiem, niezależnie od tego, ile osób wokół ciebie wprowadza negatywną atmosferę. Nie przejmuj się nimi, uciekaj od tego marudzenia, baw się dziś jak dziecko!

Horoskop dzienny - Lew

Lew - powoli zaczynasz rozumieć, że cudze problemy nie są twoimi. Uda ci się wreszcie odzyskać siłę. Nie oddawaj jej nikomu przez dłuższy czas, bo będzie ci potrzebna.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - nie oskarżaj o kłamstwo ludzi, którzy w rzeczywistości po prostu nie wiedzą, czego chcą. Sporo osób wokół ciebie może teraz mówić jedno, a robić drugie, albo zmieniać zdanie co kilka godzin. Obserwuj to w ciszy i nie komentuj!

Horoskop dzienny - Waga

Waga - każdemu zdarza się popełniać błędy. Nie miej do siebie pretensji. Za kilka tygodni sytuacja będzie wyglądała zupełnie inaczej niż teraz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - niespodziewanie pojawi się szansa na zaprzyjaźnienie się z osobą, która od zawsze wzbudzała twoją sympatię. Nie zastanawiaj się ani chwili! Ta znajomość może przetrwać długie lata.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - spróbuj zacząć jeszcze raz. Po prostu. Nie miej do siebie pretensji, jeśli coś nie wyszło. Spójrz na sprawy z nowej perspektywy i pomyśl, co można zrobić inaczej. A potem po prostu to zrób. Z uśmiechem na twarzy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - część Koziorożców wzięła niedawno udział w zdradzie. Ta osoba, z którą coś was łączyła tego lata, wcale nie była tak "wolna", jak utrzymywała... Zachowajcie czujność i sprawdźcie, czy tak przypadkiem nie zostało.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - czasem możemy być zaskoczeni tym, kim są ludzie, którzy nas w pełni akceptują. Osoba spod znaku Lwa wie o tobie wiele, a jednak wciąż cię lubi. Jak sądzisz, dlaczego?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - nie jest to dobry czas na rozpamiętywanie tego, co już za tobą. Ryby powinny być maksymalnie skupione na swojej przyszłości. Wszystko wam teraz sprzyja i żal byłoby tego nie wykorzystać.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów