Horoskop dzienny na wtorek 4 sierpnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 04.08.2020
horoskop dzienny na wtorek
Fotografia: Chillizet

Pełnia Księżyca w Wodniku to ważne wydarzenie astrologiczne. Jak wpłynie na poszczególne znaki zodiaku?

Co przyniesie ci ta pełnia Księżyca? Dla części znaków, za sprawą Urana działającego w Byku, może być to dość burzliwy czas, pełen zmian i awantur. Inni właśnie teraz odnajdą swoją drogę i powitają nowe początki. Sprawdź swój horoskop dzienny na wtorek 4 sierpnia 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - nie obwiniaj nikogo za swoje własne emocje, szczególnie takie, których nawet ty nie jesteś w stanie zrozumieć. To ty musisz wziąć za nie odpowiedzialność. Za kilka dni sam zobaczysz, że patrzyłeś na innych nieobiektywnie. Nie wywołuj kłótni, bo będziesz jej żałował.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - czekają cię teraz potężne wstrząsy. Część z nich podświadomie wywołasz sam. Te zmiany są potrzebne, zarówno tobie, jak i twoim bliskim. Nie powstrzymuj tego, bo i tak nie dasz rady. Kiedy Uran szykuje rewolucje, nic go nie zmusi do odwrotu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - czujesz się zirytowany, ale sam nie masz pojęcia, z jakiego powodu? Tym bardziej nie wskazuj nikogo palcem. A będziesz miał ochotę... Bo jeśli nikt poza tobą nie ponosi winy za to, jak się ze sobą czujesz... Tak! Masz do przemyślenia pewne sprawy dotyczące tego, jak traktujesz siebie samego. To będzie trudna rozmowa.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - masz dziś dzień na przemyślenia. Od czego chcesz się uwolnić? Zastanów się, co cię teraz ogranicza. Pełnia w Wodniku zmusi cię do tego, żeby zauważyć, że w niektórych relacjach dajesz więcej, niż dostajesz. Czy warto się tak poświęcać?

Horoskop dzienny - Lew

Lew - od dawna czekałeś, by poczuć pełną niezależność. Nadszedł dzień, w którym nareszcie uznasz, że najbardziej zależy ci na sobie - od dzisiaj to inni będą musieli się do ciebie dopasowywać. Zasłużyłeś na to. Sformułuj swoje życzenia, mają szansę się spełnić!Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - w tym dniu bardziej niż kiedykolwiek poczujesz potrzebę intelektualnego rozwoju. Poświęć się w pełni temu, co cię interesuje i postaraj się dowiedzieć czegoś nowego o rzeczach, które urozmaicają ci życie. Możesz dzisiaj znaleźć drogowskaz, który poprowadzi cię przez resztę miesiąca.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - Księżyc zachęca cię do zakończenia jakiejś znajomości, która już ci nie służy. Postaraj się zrobić to tak, by nie zranić drugiej osoby. Wyrzuty sumienia mogą potem spowodować, że będziesz żałować swojej decyzji, chociaż była słuszna. Rozstań się na spokojnie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - tęsknota za czymś, co już minęło, będzie ci zatruwać cały dzień. Zacznij planować przyszłość, zamiast żyć wspomnieniami. Masz jeszcze wiele do przeżycia, ale już w innym miejscu i z innymi ludźmi. Skup się na wdzięczności za to, co było, zamiast na żalu, że już odeszło.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - zadbasz dzisiaj o swoje relacje, bo przez pełnię poczujesz, jak bardzo potrzebujesz otaczać się ludźmi podobnymi do ciebie. W jaki sposób możesz jeszcze bardziej zacieśnić więzy między wami? Zorganizuj spotkanie na żywo, nie spędzaj czasu w internecie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - na horyzoncie pojawi się teraz nowa miłość. Jedyny problem będzie polegał na tym, że ta osoba będzie zupełnie inna niż wszystkie, z którymi do tej pory się spotykałeś. Czy jesteś gotowy przekroczyć granice i wyjść ze swojej strefy komfortu? Gwiazdy mówią, że warto!

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - jeśli nie zapanujesz nad swoimi myślami, cały dzień spędzisz... w swojej głowie. Znajdź czas na to, by przez chwilę posiedzieć w ciszy i zastanowić się nad tym, co tak naprawdę czujesz. To teraz o wiele ważniejsze od tego, co podpowiada ci umysł.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - to dobry dzień na randkę, na którą od dawna miałeś ochotę, ale brakowało ci odwagi. Dziś przestaniesz się zastanawiać, jak wypadniesz. Po prostu spróbujesz! I wyjdzie ci to na dobre. Pełnia przyniesie ci szansę, żeby zacząć coś nowego. Przełam się i to zrób!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów