Horoskop dzienny na wtorek 29 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 29.09.2020
horoskop dzienny wtorek
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na wtorek 29 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - nadchodząca pełnia Księżyca wywołuje w tobie spore napięcie i stajesz się nerwowy/a. W miarę możliwości unikaj dzisiaj kontaktów z ludźmi, bo możesz odczuwać emocjonalny nacisk i wybuchnąć.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - ludzie, którymi chciałbyś się opiekować, zdają się mieć o tobie nienajlepsze zdanie, jakby wcześniej się na tobie zawiedli. Niczego im nie próbuj udowadniać, chyba że ci naprawdę zależy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - masz wrażenie, że czegoś ci brak? Absolutnie tak nie jest, wręcz przeciwnie. Ktoś ostatnio jest tobą bardzo zafascynowany. Czy domyślasz się, kto to może być?

Horoskop dzienny - Rak

Rak - w najbliższych dniach pokażesz siłę swojego charakteru i bardzo zaskoczysz bliską ci osobę. Ktoś myślał, że można wejść ci na głowę? No to teraz zobaczy. A ty w tym swoim gniewie będziesz mieć szczególny urok...

Horoskop dzienny - Lew

Lew - twoje samopoczucie powinno zależeć tylko od ciebie, a nie od tego, jak traktują cię inni. Zadbaj o siebie, spraw sobie prezent i przeżyj ten dzień w taki sposób, żeby sprawił ci przyjemność.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - z pewnym zadowoleniem zauważysz dzisiaj, że nie popełniasz już swoich błędów z przeszłości. Poprawi ci to nastrój, bo dobrze wróży na przyszłość. Nie wpakujesz się już nigdy w te same kłopoty!

Horoskop dzienny - Waga

Waga - pamiętaj, że satysfakcja trwa krótko. Za kilka dni minie i spojrzysz na tę samą kwestię z innej perspektywy. Jeśli będzie ci wtedy smutno, możesz pożałować swoich dzisiejszych decyzji.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - doskwiera ci samotność, jednak nie masz do końca pewności, gdzie możesz ją ukoić. Jeśli będziesz to robić po omacku, tylko się rozczarujesz. Poczujesz się samotnie w tłumie ludzi. Znajdź sobie ludzi podobnych do ciebie, a nie byle kogo.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - w ciągu najbliższych kilku dni w twoim życiu może się pojawić szansa na nowy romans albo... zakończenie związku. Wszystko stanie się nagle, a twoje decyzje będą impulsywne. Nie miej do siebie o to pretensji. Taki/a już jesteś.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - kilka osób w twoim środowisku zerka na ciebie nieprzychylnym okiem, bo coraz częściej się czepiasz i psujesz atmosferę. Czy naprawdę musisz krytykować wszystkich wokół? Czy oni robią to samo tobie?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - z dużą ulgą przyjmiesz teraz to, że udało się odzyskać kontakt z kimś z przeszłości. Dobrze wiedzieć, że nie macie już do siebie żalu i możecie odnosić się do siebie z serdecznością. Poczujesz, że spadł ci kamień z serca.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - rozwiążesz konflikt! Niestety - nie swój. Ludzie wokół ciebie będą skakać sobie do gardeł, a właśnie ty będziesz najlepszym mediatorem tych sporów. Później wszyscy ci za to podziękują.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów