Horoskop dzienny na wtorek 17 marca dla każdego znaku zodiaku

Wróżka Katerina 17.03.2020
Znaki zodiaku symbole na tle gwieździstego nieba
Fotografia: Shutterstock

Kolejny dzień w domu może przynieść kłopoty. Zwłaszcza, że gwiazdy nie dla każdego znaku zodiaku będą łaskawe. Sprawdź swój horoskop dzienny i zobacz, co cię czeka.

Choć wydawać się może, że okres kwarantanny nie przyniesie nic nowego, gwiazdy dla każdego z nas mimo wszystko przewidziały różne atrakcje. Warto zdać sobie z nich sprawę, żeby wiedzieć, co tak naprawdę dziś szykuje dla nas los. A ten bywa przewrotny, nawet wtedy, gdy siedzimy w domu. Sprawdź horoskop dzienny na wtorek 17 marca dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, co tak naprawdę dziś cię czeka.

Zobacz także: Horoskop miłosny na marzec 2020. Te 3 znaki zodiaku znajdą miłość w tym miesiącu! 

Horoskop dzienny - Baran

Baran martwi się, że przytyje na kwarantannie. Nie daj się jednak zwariować! To właśnie idealny moment na to, żeby sprawiać sobie drobne przyjemności, które można wykonać w domu. Dlatego zrób dziś trening w domu, a wieczorem pozwól sobie na pyszny deser, który poprawi ci humor. 

Horoskop dzienny - Byk

Byk czuje się bardzo samotny. Marzy ci się niewinny flirt, ale nie możesz wychodzić z domu? Od czego jest internet?! Dziś gwiazdy sprzyjają romansom w sieci. Pamiętaj jednak, żeby zachować zdrowy rozsądek i wykazać się ostrożnością. Nigdy nie wiesz, kto czeka na ciebie po drugiej stronie monitora. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta dziś mają bardzo waleczny dzień. Praca zdalna, pracą zdalną, ale pokażesz pazurki zarówno swojemu szefowi, jak i współpracownikom. Również w domu może się zrobić nieco nerwowo. Zamknięta w czterech ścianach masz dość wszystkich, którzy znajdują się wokół ciebie. Może wyrzucenie tego z siebie oczyści atmosferę?

Horoskop dzienny - Rak

Rak powinien skupić się na zrobieniu wszystkiego, co tak naprawdę powinien zrobić. Nie rób sobie zaległości. Okres kwarantanny jest idealny ku temu, żeby właśnie je nadrobić i zrobić wszystko, co pojawia się na bieżąco. Daj z siebie wszystko. Dzięki temu nie będziesz musiała znosić marudzenia partnera, które może cię dziś wyprowadzić z równowagi. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew dzisiaj ma słabszy dzień. Kwarantanna nie działa dobrze na twoją psychikę. Zaskoczysz dziś wszystkich dookoła, rozczulając się i ukazując swoją dobrze skrywaną wrażliwość. Wieczorem jednak zyskasz na siłach i zdasz sobie sprawę, że Lwu nie przystoi takie rozklejanie się, trzeba być silnym.

Horoskop dzienny - Panna

Panna mimo kwarantanny dawała z siebie ostatnio wszystko. Dlatego też czas zwolnić. Jesteś tylko człowiekiem i też masz prawo do zmęczenia. Wykorzystaj to, że siedzisz w domu i po prostu się zrelaksuj. Jest ci to teraz bardzo potrzebne. 

Zobacz także: Trzy najbardziej zarozumiałe znaki zodiaku. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich! 

Horoskop dzienny - Waga

Waga jest dziś w szampańskim nastroju! Masz ochotę zabawić się i potańczyć. Dlaczego nie zrobić tego w domu? Otwórz butelkę wina, połącz się z kumpelą na Skype'ie i włącz dobrą muzykę. Impreza nawet w czasie kwarantanny jest możliwa! 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion otrzyma dziś propozycję w pracy, która wyda mu się nie do odrzucenia. Warto jednak zastanowić się nad nią dwa razy. Może się okazać bowiem, że nie jest taka wspaniała i wymaga od ciebie dużo poświęcenia. Skonsultuj to też ze swoim partnerem. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec nie powinien się spieszyć ze swoimi obowiązkami. Ich sumienne i nieco wolniejsze, ale dokładniejsze wykonywanie, może przynieść ci o wiele więcej zysków. Na horyzoncie czai się podwyżka, bowiem szef na pewno doceni twoje starania. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec ostatnio ma dość obowiązków, które spadają na niego. Zwłaszcza w pracy. Dziś nie będzie wyjątków. Szef poprosi cię o coś, co wyda ci się niepotrzebne, ale zagryź zęby i nie kłóć się z nim. To zdecydowanie bardziej ci się opłaci, niż nieustanne wykłócanie się o swoje. 

Horoskop dzienny - Wodnik 

Wodnik dziś ma iście zwariowany dzień. Będą do ciebie pisać ludzie, którzy wpadają w histerię, nie tylko przez koronawirusa. Postaraj się jednak zachować zdrowy rozsądek i nie wpadaj w panikę. Dzięki temu pomożesz zarówno sobie, jak i im. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby bardzo przejmują się dziś swoim wyglądem i... zdrowiem. Dlatego też dobrze zrobi ci domowe spa i gorąca kąpiel wieczorem. Dzięki temu wyluzujesz się i poczujesz lepiej. Zadbaj też o suplementy. Witamina C na odporność, witamina D na brak słońca w domu - to poprawi ci samopoczucie. 

Zobacz także: Ile godzin snu potrzebuje twój znak zodiaku? Osobom spod niektórych znaków wystarczy zaledwie godzina!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!  

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów