Horoskop dzienny na wtorek 11 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 11.08.2020
horoskop dzienny
Fotografia: Chillizet

Co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

W jaki sposób zapowiada się nadchodzący weekend? Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na wtorek 11 sierpnia 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - czujesz narastający w sobie gniew i chcesz walczyć. Przyznaj to przed sobą, bo chociaż możesz nie mieć realnego powodu, by to odczuwać, układ planet sprawia, że jesteś bardzo skory do kłótni. Uważaj, żeby nie zaatakować niewinnej osoby. Wtedy tylko pogłębisz swoją złość.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - udajesz, że wszystko jest w porządku i radzisz sobie doskonale, ale wszyscy wiedzą, że jesteś pełen zwątpienia. W samotności masz już inną minę niż przy ludziach... Dla kogo ten teatrzyk? Czy warto się tak poświęcać?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - starasz się jak nigdy, a jednak cię odrzucają. Czujesz, że wszyscy w twoim otoczeniu są z ciebie niezadowoleni. To tylko pozory! Twoja obecność zostanie doceniona, jednak wymaga to czasu. Uznanie przyjdzie od kogoś, od kogo się nie spodziewasz. I będzie czymś o wiele lepszym niż to, na co liczyłeś!

Horoskop dzienny - Rak

Rak - osoba, której ufasz, nie mówi ci nieprawdy. Po prostu ukrywa przed tobą wszystko, o czym nie chcesz, żeby wiedziała. Nie polegaj teraz na nikim, bo gorzko się rozczarujesz. A jeśli ta osoba rozczarowała cię już wcześniej, zauważ schemat.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - ta złość, którą czujesz, jest ci potrzebna. Uczy cię o wiele więcej niż wszystkie inne emocje ostatnio. Wykorzystaj tę wściekłość, żeby ponownie ustalić swoje granice. Wymyśl siebie na nowo. Za co siebie szanujesz? Czego wymagasz od innych?

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - udowodnij w najbliższym czasie, że nie jesteś tak nudnym znakiem zodiaku, za który wszyscy cię uważają. Zasadnicza, nieśmiała Panna, która nigdy nie zaryzykuje... Pokaż, że się mylą.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - na próżno starasz się zwrócić uwagę swojej byłej miłości. To ściągnie na ciebie tylko ból, bo ta osoba jest teraz zbytnio zaaferowana innymi romansami, żeby nawet dostrzec to, co robisz. Dlaczego chcesz dla niej cierpieć? Nie warto.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - czujesz, że to nowy początek i boisz się, że sobie nie poradzisz. Nie martw się, bo wszystko ci się uda! Niedługo w twoim życiu pojawi się niespodziewana szansa finansowa, dzięki której poczujesz się bezpieczniej.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - jak wszystkie ogniste znaki, jesteś teraz rozdrażniony. Rozładuj emocje podczas uprawiania sportu albo poćwicz jogę. Ten nastrój minie, więc nie marnuj czasu na niepotrzebne kłótnie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - upał doprowadza cię do szału i chcesz powrotu zimy. Także pod emocjonalnym względem najchętniej podpowiedziałbyś wszystkim, żeby trochę ochłodli. Spędź trochę czasu w cieniu w przewiewnym miejscu i odzyskasz jasność myślenia.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - świat bardzo potrzebuje teraz twojej umiejętności łączenia ludzi we wspólnotę. Możesz w jakiś sposób scalić grupę znajomych i bardzo w ten sposób pomóc tym, którzy czują się samotnie. Pokaż, co potrafisz!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - odkryjesz, że ktoś, po kim się tego nie spodziewasz, bardzo się za tobą stęsknił. Sprawi ci to przyjemność. Jesteś lubiany o wiele bardziej, niż sądziłeś!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów