Horoskop dzienny na środę 9 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 09.09.2020
horoskop dzienny środa
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na środę 9 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - czy potrzebujesz odświeżenia? Jeśli tak, najlepszym pomysłem na to, by zacząć od nowa, będzie posprzątanie całej przestrzeni wokół. Mars, twoja planeta opiekuńcza, szykuje się do retrogradacji, więc odczujesz zastój. Wyrzuć wszystko, czego już nie potrzebujesz. Oczyścisz w ten sposób energię.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - zostaw przeszłość za sobą, bo już nic z niej nie wyniesiesz. Zacznij planować na przyszły rok. Już teraz zasiej ziarna, które mają przynieść plony w 2021.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - jeśli się stresujesz, ugotuj coś albo idź do restauracji. Zadbaj jednak o to, aby było zdrowe. Gwiazdy podpowiadają, byś zadbał teraz o swój żołądek.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - kiedy ostatni raz zrobiłeś coś tylko dla przyjemności, albo przynajmniej porządnie się wyspałeś? Raki odczują teraz poważny spadek energetyczny, którego nie uratuje żadna kawa. Musisz odpocząć. Jeśli tego nie zrobisz, staniesz się nieznośny dla tych, których kochasz.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - dzisiejszy wieczór upłynie pod znakiem gorącego flirtu z osobą, która jest ci przeznaczona. Płomień w tobie nie gaśnie, niezależnie od tego, ile masz lat. Dzisiaj się o tym przekonasz.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - w twoim życiu pojawi się miła niespodzianka, najprawdopodobniej w formie nieoczekiwanej wiadomości, która bardzo cię ucieszy. Wykorzystaj tę szansę! Jutro już się nie powtórzy.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - intencje tej osoby, która twierdzi, że chce o ciebie zadbać, są szczere. Nie okazuj zwątpienia. Zaufaj temu. Poczujesz się bardzo szczęśliwy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - nie bądź niemiły dla ludzi, którzy się starają. Nie zawsze im wychodzi, ale przecież zasługują, żeby ich docenić. Może ci się wydawać, że ich zaangażowanie to nic wielkiego, jednak w rzeczywistości to właśnie dzięki nim jesteś teraz bezpieczny.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - nie kłóć się o to, że masz rację. Oboje macie, własną. Jeśli nie umiecie ich ze sobą pogodzić, to może czas porzucić temat? Życie jest za krótkie na tak jałowe spory.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - dziś będziesz mieć szansę poznać bliżej osobę z twojej pracy. Spróbuj poświęcić chwilę na rozmowę, warto! Atmosfera od razu się poprawi.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - jeśli odezwie się do ciebie ktoś z przeszłości, uciekaj. To pułapka. Będzie się starał wpędzić cię w poczucie winy albo obowiązku, a wszystko będzie wielką manipulacją. Nie oddzwaniaj i nie odpisuj.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - dziś wszystko ułoży się zgodnie z twoim życzeniem. Wieczorem czeka cię spełnienie pragnienia, które nosiłeś w sobie od dawna. Pytanie tylko, czy zastanowiłeś się dobrze nad tym, czy to, czego pragniesz, jest dla ciebie najlepsze...

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów