Horoskop dzienny na środę 7 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 07.10.2020
horoskop dzienny środa
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na środę 7 października 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - nowa miłość na horyzoncie - pod warunkiem, że przestaniesz ciągle wspominać poprzednią. Myśląc o tym, co się już skończyło, blokujesz przepływ energii.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - jutro zapragniesz wrócić do czegoś, co już dawno utraciłeś. Nie ma możliwości powrotu do tego, co wspominasz. Jeśli chcesz odzyskać tę osobę, potrzebujecie ustalić nowe zasady. To wymaga kompromisu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - twoja pewność siebie bierze się z tego, jak blisko jesteś teraz z przyrodą. Im więcej czasu tam spędzasz, tym większą masz odwagę. Działasz na ludzi na jak magnes! Dlatego nie siedź w domu - wyjdź!

Horoskop dzienny - Rak

Rak - zapomnij o swoich dotychczasowych porażkach i oddziel je od siebie grubą kreską. Skup się na tym, co do tej pory udało ci się osiągnąć. Jeśli spiszesz to na kartce, może cię zaskoczyć, jak wiele w tym roku zrobiłeś/aś.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - wyznacz sobie nowe zadania i zacznij je realizować, bo potrzebujesz kopa motywacji. Pamiętaj tylko, aby były to twoje własne cele, a nie oczekiwania innych wobec ciebie. Co chcesz zrobić w ciągu tych kilku ostatnich miesięcy roku?

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - to miłe z twojej strony, że chcesz powstrzymać się przed krytyką czyjegoś zachowania, jednak uważaj przy tym na to, aby przy okazji nie wziąć całej winy na siebie. Jeśli ktoś potraktował cię źle, nie zasługuje nawet na twoją obecność.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - dziś przez cały dzień możesz odczuwać zagubienie. Jeśli nie wiesz, co robisz, poradź się kogoś mądrego. Nie pozwalaj, żeby ego podejmowało decyzje za ciebie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - jeśli wydaje ci się, że to dobry pomysł, by okazywać wyższość ludziom w swoim otoczeniu, możesz się dzisiaj srogo rozczarować. Okaże się, że wcale nie są tacy głupi, jak zakładałeś/aś.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - cokolwiek to było, obróć to w żart i idź do przodu. Nie zastanawiaj się nad dziwnymi sytuacjami, które pojawiały się w ostatnich dniach. Są bez znaczenia, więc najlepiej zrobisz, jeśli o nich zapomnisz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - dzisiaj czekają cię same niepowodzenia, więc najlepiej zrobisz, jeśli na cały dzień zostaniesz w domu. W przeciwnym wypadku wrócisz do domu z nosem na kwintę. Dzisiejszy dzień trzeba przeczekać.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - szczęście w miłości cię nie opuszcza. Jeśli masz ochotę nawiązać z kimś miłą rozmowę, nie ma żadnych powodów do obaw. Próbuj szczęścia! Randka okaże się przyjemniejsza niż myślisz.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - w stałych związkach sielanka, w życiu singli - wręcz przeciwnie. W najbliższych dniach sporo będzie się działo, więc nie podejmuj żadnych decyzji, dopóki nie uznasz, że masz wystarczającą ilość informacji.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów