Horoskop dzienny na środę 30 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 30.09.2020
Horoskop dzienny na środę 30 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na środę 30 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - jeśli ktoś będzie miał do ciebie o coś pretensje, które ty uznasz za nieuzasadnione, odczekaj kilka dni, zanim na to odpowiesz. Teraz możesz zareagować ciut za mocno.

Horoskop dzienny - Byk

Byk - nie pisz do eks i poszukaj nowej relacji na przyszłość. Jeśli ta pełnia Księżyca skłania cię do wspomnień, tym bardziej rozejrzyj się wokół siebie i postaraj się nawiązać jakąś nową znajomość.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - możesz mieć dzisiaj w sobie potrzebę samotności i lepiej byś ją zaspokoił/a, zanim odrzucisz kogoś bez powodu, tylko po to, by mieć święty spokój. Schowaj się, zanim sprawisz komuś przykrość.

Horoskop dzienny - Rak

Rak - zastanów się, kto akceptuje cię naprawdę, dokładnie takim/taką, jakim/jaką jesteś. To są najważniejsze osoby w twoim życiu. Jeśli masz poczucie, że ktoś stara się ciebie zmienić, czas poluzować więzy.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - odsuń się delikatnie od ludzi, którzy niedobrze cię traktują. Zamiast czuć smutek, możesz wtedy poczuć nagle odzyskaną radość. Zobaczysz, jak wielką zmianę daje niezależne od nikogo samozadowolenie.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - twoje wrodzone poczucie godności sprawi, że osoba, która chciała postawić cię na drugim miejscu, niemal natychmiast zmieni zdanie - bez żadnej interwencji z twojej strony. Dokładnie takiej pewności siebie szukaj - tej, którą okazujesz spokojem.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - strach, który cię paraliżuje, to kwestia dawnych przyzwyczajeń. Spróbuj choć raz zrobić coś inaczej, a zobaczysz, jaką wywoła to w tobie zmianę.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - nie zamartwiaj się, jeżeli nie ma takiej potrzeby. Wybierz się z kimś na spacer i zamiast wynajdować sobie kolejne powody do stresu, znajdź powód dla przyjemności.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - w pracy wszyscy dzisiaj będą tak podminowani, że będą liczyć na twoje poczucie humoru. Ty tymczasem nie jesteś zbytnio w nastroju, by wszystkich rozbawiać... Zaszyj się gdzieś z jedną zaufaną osobą.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - okaż odrobinę więcej sympatii ludziom wokół siebie i od razu poczujesz więcej ciepła na sercu. Czasami, kiedy chcemy poczuć się lepiej, wystarczy, jeśli to my zaczniemy łańcuch miłych zdarzeń. Nie czekaj bezczynnie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - jeśli zastanawiasz się, czy zaprosić tę osobę na kawę czy na drinka, odpowiedź jest prosta: tak! Z miłą chęcią się zgodzi i dobrze spędzicie czas. Nie wstydź się, bo nie ma czego.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - w twoim sercu może się dziś odezwać tajemnicza tęsknota za sprawą z przeszłości. Najprostsza rada? Poczekaj, aż pełnia minie. Razem z nią powinno minąć to dziwne uczucie. Jeśli tak się nie stanie, wtedy zacznij działać.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów