Horoskop dzienny na środę 23 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 23.09.2020
horoskop dzienny środa
Fotografia: Chillizet

Chcesz wiedzieć, co na dziś szykują dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny i sprawdź!

Komu sprzyja teraz szczęście, a kto musi się zmierzyć z wyzwaniami? Sprawdź swój horoskop dzienny na środę 23 września 2020 roku i przekonaj się, czego się spodziewać!

Zobacz także:  Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran - nie zapominaj o tym, że rządzi tobą Mars. Jeśli od dawna nie uprawiasz żadnego sportu, bardzo cierpi na tym twoje ciało. Ruch to część twojej natury i kiedy go sobie odmawiasz, szkodzisz układowi nerwowemu. Idź chociaż na długi spacer!

Horoskop dzienny - Byk

Byk - ogniste znaki widzą teraz w tobie głównie wady, nie nadajecie na tych samych falach. Poszukaj innego towarzystwa. Jeśli zależy ci na kimś spod znaku Barana, Lwa lub Strzelca, wypracuj z tą osobą kompromis.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - kontakty ze współpracownikami mogą być napięte. Powodem są złośliwości. Zastanów się - czy były one w jakikolwiek sposób potrzebne? Co sądzisz o tym, czy warto być miłym dla ludzi?

Horoskop dzienny - Rak

Rak - ktoś z twoich przyjaciół za tobą tęskni, ale z jakiegoś powodu nie chce o tym mówić. Czy masz pomysł, o kogo może chodzić? Jeśli masz ochotę, nawiąż kontakt z tą osobą. Ośmieli ją to i świetnie wam się będzie rozmawiało.

Horoskop dzienny - Lew

Lew - część dnia spędź tylko z samym/samą sobą. Potrzebujesz własnego wsparcia. Przebywanie z ludźmi sprawia, że wątpisz w swoją wartość - dlaczego tak jest? Jedna strona ciebie musi przemówić do rozumu drugiej.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop dzienny - Panna

Panna - bez pracy nie ma kołaczy, nikt o tym nie wie tak dobrze jak ty. Ale dzisiaj naprawdę możesz sobie odpuścić. Zrób dla siebie coś przyjemnego. Flirtuj. Korzystaj z życia.

Horoskop dzienny - Waga

Waga - przyciągasz teraz jak magnes i mocno działasz na ludzi. Osoba, której podobasz się najbardziej, zamiast się zbliżyć, myśli o tym, by uciekać w popłochu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - uważaj na przeziębienia, bo twój układ odpornościowy jest osłabiony przez stres. Zacznij brać suplementy i dużo odpoczywaj. W przeciwnym wypadku jeszcze w tym tygodniu położysz się do łóżka z gorączką.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - zrób coś miłego dla kogoś, o kim wiesz, że potrafi się pięknie odwdzięczyć. Nie dawaj już zbyt wiele od siebie ludziom, którzy nie potrafią tego docenić. Zachowaj się inaczej i zobacz, jak odczuwasz różnicę.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - w życiu niektórych Koziorożców może się teraz pojawić nowa miłość albo część z was odczuje, że odradza się uczucie w związku... Jaki jest tego powód? Zmienił się wasz sposób myślenia! Zwróćcie uwagę, co sprawiło, że czujecie się inaczej.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - potrzebujesz szczerej rozmowy z sobą samym. Czego tak naprawdę pragniesz? Dopóki tego nie wiesz, Wszechświat również nie wie, co ma ci dać.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby - jeśli ktoś cię zranił, a do tej pory milczałeś/aś, możliwe, że dziś wreszcie wypowiesz głośno, co o tym myślisz. Nie bój się bronić swoich przekonań. Odzyskasz w ten sposób pewność siebie.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów