Horoskop dzienny na środę 22 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wróżka Katerina 22.07.2020
horoskop dzienny środa
Fotografia: Chillizet

Najbliższe dni będą czasem ostatecznych decyzji. Będzie nam zależało na tym, aby spędzić je z najważniejszymi osobami w naszym życiu. Jeśli z jakiegoś powodu jest to niemożliwe, właśnie na tym będziemy teraz skupieni. Nasze odczucia w stosunku do nich będą teraz intensywniejsze niż zwykle. Możliwe konflikty, finalne rozstania lub powroty, przełomowe momenty w relacjach i wprowadzanie ich na wyższy poziom... Co czeka akurat ciebie? Sprawdź!

Sezon urodzinowy zodiakalnego Raka powoli się kończy i przejdziemy niedługo do znaku Lwa. Oznacza to wyjście z wody i zanurzenie się w ogniu - na jakiś czas zostawimy za sobą pracę z żywiołem powiązanym z emocjami i podświadomością, a zamiast tego skupimy się na odważnych działaniach. Zanim to przejście jednak nastąpi, poczujemy jeszcze mocno to, co trzymaliśmy na dnie serca przez cały miesiąc. Jak zareagują na to poszczególne znaki zodiaku? Sprawdź swój horoskop dzienny na środę 22 lipca 2020 i przekonaj się!

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także

Horoskop dzienny - Baran

Baran - pracuj z głową i... z głosem. Twoje słowa mają teraz wielką moc sprawczą. Problemy finansowe mogą się rozwiązać same, a ty zaczniesz obmyślać cele na kolejny miesiąc. Planuj teraz na dłuższy czas, masz najlepsze pomysły. A jakie masz cele... w miłości?

Horoskop dzienny - Byk

Byk - w sferze twoich relacji przyjacielskich i rodzinnych jest teraz sporo napięcia. Uważaj na to, co mówisz i robisz, bo może mieć to poważne konsekwencje. Uran w twoim znaku tylko czeka, by coś zburzyć. Czy możesz zaufać bliskim? Czy można zaufać tobie?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta - spotkasz teraz wiele inspiracji, które mogą pomóc ci stworzyć wymarzoną przyszłość. Rozglądaj się wokół siebie, bo czasem wszechświat zostawia nam takie wskazówki w najmniej spodziewanych miejscach. Czujesz się dobrze w swoim nowym stylu? Są ludzie, którym on zbytnio nie pasuje. Może oni już nie pasują do ciebie?

Horoskop dzienny - Rak

Rak - zaufaj swojej intuicji. Nie ma sensu naprawiać czegoś, co wcale nie jest zepsute. Czujesz nacisk, by coś zrobić, jednak jest to zupełnie niepotrzebne. Możesz tylko zaszkodzić. Zastanów się, dlaczego koniecznie chcesz wprowadzać zmiany. Czy nie wystarczy ci to, jak ta relacja wygląda obecnie?

Horoskop dzienny - Lew

Lew - daj sobie jeszcze kilka dni. Prześpij się, obejrzyj jakiś film i odpocznij. Jesteś wykończony, a przecież za chwilę zaczyna się twój urodzinowy miesiąc. Dostaniesz wtedy sporo energii od gwiazd, ale czy nie chcesz się zastanowić nad tym, jak świętować w tym roku? Czas przypomnieć sobie wreszcie, że ty też jesteś ważny. Przyznaj się - zapomniałeś!

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Wagi. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Horoskop dzienny - Panna

Panna
- wszystko zaczyna się powoli harmonijnie układać. Masz wrażenie, że pojawiła się dla ciebie szansa na nowe życie. Chwyć każdą szansę, jaka ci się przytrafi - możesz teraz w pełni ją wykorzystać. Miej odwagę kochać innych. I... samego siebie!

Horoskop dzienny - Waga

Waga - potrzebujesz wprowadzić zmiany w swoim myśleniu, bo przeczucia zaczynają podpowiadać, że w pewnych sprawach się mylisz. Twoje kalkulacje są teraz błędne, więc wykorzystaj swój intelekt do tego, by ponownie przemyśleć, w co warto inwestować, a w co nie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion - czujesz przypływ energii i zmian na lepsze? Przez najbliższe dwa dni wszystkie twoje sprawy będą się układać coraz lepiej. Wykorzystaj to, by nabrać pewności siebie. W miłości nie musisz wychodzić z inicjatywą. Poczekaj, aż ta osoba przyjdzie do ciebie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec - masz szansę odnosić teraz w pracy spektakularne sukcesy pod warunkiem, że nie pozwolisz, by inne sprawy cię rozpraszały. Romanse? Problemy w domu? Mogą zaczekać, za dwa albo trzy dni i tak wszyscy będą mieć zupełnie nowe nastawienie do każdej z tych spraw. Realizuj marzenia, nie odkładaj ich na bok!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec - gwiazdy chcą, byś pogrążył się we wspomnieniach na temat tego, co już minęło. Ale czy naprawdę masz ochotę roztrząsać, czemu tamten związek się nie udał? Może jednak lepiej będzie spędzić jakościowy czas z przyjaciółmi i przypomnieć sobie, jak chcesz być traktowany. To pomoże przy wyborze kolejnego partnera albo w budowaniu relacji, w której jesteś teraz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik - w twoim życiu zachodzą teraz nagłe i niespodziewane zmiany. Możesz jeszcze nie być ich świadomy, ale niedługo je zobaczysz. Odkryjesz, że bez twojego udziału rozwiązały się najtrudniejsze sprawy i wszystko ostatecznie dobrze się skończyło. A może coś się też zaczęło przy okazji?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby
- wcale nie jest tak źle, jak ci się wydaje. Przeczekaj te dni z Netfliksem albo z książką. Po wejściu Słońca w znak Lwa odpoczniesz wreszcie od tych negatywnych myśli. Zastanów się, co chcesz robić przez resztę wakacji. I czy przypadkiem nie ma w twoim otoczeniu osoby, która mogłaby ci je zepsuć.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów